logo yeni

OHAL BAŞVURU KOMİSYONU KURULDUĞU İÇİN İADE KHK’SI ÇIKMAZ MI?

Aktif . Yayınlanma Memurlarla İlgili Diğer Haberler

personel15 Temmuz 2016 tarihinde yaşadığımız darbe girişimi sonrası ilan edilen OHAL kapsamında çıkarılan KHK’larla kamu görevinden çıkarılanların, hata sonucu çıkarıldıklarının anlaşılması üzerine kamu görevine iadesi de KHK’larla yapılırken, kamu görevinden çıkarılanların yapacakları başvuruları da değerlendirmek üzere 685 sayılı KHK ile “Olağanüstü Hal İşlemleri İnceleme Komisyonu” oluşturulmuştu.

651 HÂKİM VE SAVCI ATAMASI YAPILDI

Aktif . Yayınlanma Memurlarla İlgili Diğer Haberler

hakim2Adli yargı hâkim ve Cumhuriyet savcı adayları ile idari yargı hâkim adaylarının, Hâkimler ve Savcılar Kurulunca 26/5/2017 tarihinde yapılan ad çekme sonucuna göre, 2802 sayılı Hâkimler ve Savcılar Kanununun 13. maddesi gereğince atanmalarına ilişkin 26/05/2017 tarih ve 2017/787-788-789 sayılı kararname yayımlandı.

SGK, SAĞLIK UYGULAMA TEBLİĞİNDE (SUT) BAZI DEĞİŞİKLİKLER YAPTI

Aktif . Yayınlanma Memurlarla İlgili Diğer Haberler

sgk24/3/2013 tarihli ve 28597 sayılı Resmi Gazete'de yayımlanan ve Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) tarafından sağlık yardımı karşılananlara sağlanan hizmetler ile yol, gündelik ve refakat giderlerinden yararlanma usul ve esasları ile bu hizmetler karşılığında SGK tarafından ödenecek bedelleri belirleyen "Sosyal Güvenlik Kurumu Sağlık Uygulama Tebliği"nde bazı değişiklikler yapıldı.

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.