logo yeni

calisanlar2 copy

BİR BAKANLIK 5 UNVAN İÇİN GÖREVDE YÜKSELME SINAVI AÇTI

Aktif . Yayınlanma Görevde Yükselme

gorevde yukselme3Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı, merkez ve taşra teşkilatında 5 unvanda boş bulunan toplam 269 adet kadro için görevde yükselme sınavı açtı.

Bakanlıktan yapılan duyuruya göre;

**74 adat Şube Müdürü, 10 adet Gemi Sicil Müdürü, 110 adet Şef, 35 adet Memur ve 40 adet Denizcilik Sörvey Mühendisi kadrosu için görevde yükselme sınavı yapılacak.

**Görevde yükselme sınavı başvuruları 12 Aralık 2017 tarihinde başlayacak 25 Aralık 2017 tarihi mesai bitiminde sona erecek.

**Görevde yükselme yazılı sınavı başvuruları kabul edilen adaylar,  sınava katılabilmek için 16 Ocak 2018 – 24 Ocak 2018 tarihleri arasında 310 TL. sınav ücreti ödeyecek.

**Görevde yükselme yazılı sınavı Milli Eğitim Bakanlığı Ölçme Değerlendirme ve Sınav Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından 10 Şubat 2018 Cumartesi günü saat 10:00’da Ankara’da yapılacak.

Sınav duyurusu için tıklayınız …

Sınavlara buradan hazırlanın

Görevde yükselme ve unvan değişikliği sınavlarına hazırlık kapsamında, Sitemizin ücretsiz bir hizmeti olan online deneme testlerinden yararlanabilirsiniz. Deneme testlerine her girişte soruların sırası ve cevap şıkları yer değiştirdiğinden, çok sayıda testi çözme imkanı bulabilirsiniz.

Görevde yükselme deneme testleri

Sitemizden yapılan alıntılara "memurunyeri.com" şeklinde aktif link verilmesi gereklidir.

memurunyeri

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.