logo yeni

MEB, ŞEF MEMUR GÖREVDE YÜKSELME ATAMA BAŞVURULARI YAPACAKLARIN DİKKATİNE

Aktif . Yayınlanma Görevde Yükselme

gorevde yukselme 2Milli Eğitim Bakanlığı, 16-22 şubat 2016 tarihleri arasında alınacak olan görevde yükselme (şef-memur) atama başvurularına ilişkin bir duyuru yayınladı.

Duyuruya göre, 06 Aralık 2015 tarihinde yapılan (şef-memur) görevde yükselme sınavı sonucunda 70 puan barajını aşan personelin başvuruları ilan edildiği tarihte alınacak.

a)Engelli personel olarak görev yapan bir defaya mahsus olmak üzere iller arası veya il içi yer değişikliği hakkını kullanmayan personelin (Bakanlığımız merkez teşkilatı hariç olmak üzere) norm kadro durumuna bakılmaksızın kadrosuyla birlikte iller arası yer değişikliği talepleri,

b)İlgi (b) yönetmelik hükümlerinde belirtilen mazerete bağlı yer değişikliklerinde (eş, sağlık, can güvenliği gibi) norm kadro durumuna göre iller arası yer değişikliği talepleri,

atama işlemleri tamamlandıktan sonra Genel Müdürlüğümüzce değerlendirilebilecek.

Ayrıca; haklarında yapılan adli veya idari soruşturma sonucu görev yeri değiştirilen personelin, soruşturma geçirdiği illerden birine başvuru yapması ve ataması yapılması halinde göreve başlatılmayacak ve ataması iptal edilecek.

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.