logo yeni

calisanlar2 copy

GÖREVDE YÜKSELME TESTLERİMİZE 5018 SAYILI KANUNU DA EKLEDİK

Aktif . Yayınlanma Görevde Yükselme

bilgisayar isletmeni 2Yayına başladığı günden bu yana kamu personelinin sorunlarını, sıkıntılarını ve çözüm önerilerini dile getiren memurunyeri.com, memur siteleri arasında bazı ilkleri de hizmetinize sunmuştu.

Bunlardan biri olan ücretsiz online deneme testleri ile, görevde yükselme, asil öğretmenliğe geçiş, mesleki yeterlilik sınavları gibi hazırlıklar içinde olan veya kendini yetiştirmek isteyen kamu personeline destek vermeye devam ediyoruz.

Sizden oldukça ilgi gören deneme testlerimiz arasına, bir çok görevde yükselme sınavında standart olarak soruların yer aldığı 5018 sayılı Kamu Mali Yönetimi ve Kontrol Kanununu da eklemiş bulunuyoruz.

Her biri 10 soru içeren 9 testten oluşan 5018 sayılı Kamu Mali Yönetimi ve Kontrol sorularına buradan ulaşabilirsiniz.

Görevde yükselme ve unvan değişikliği ve diğer sınavlara hazırlık kitaplarının aksine testlerimiz değişen mevzuata göre yenilenmekte ve güncellenmektedir. Halen 1000 e yakın soru sayısı sizden gelen öneriler doğrultusunda yeni konular eklenmesi suretiyle genişletilmeye ve değişen mevzuata göre güncellenmeye devam edilecektir.

İlklerin sitesi olan memurunyeri.com, kamu personelinin yanında olmaya devam ederken, sizden gelen öneri ve eleştirileri de göz önünde tutmaya devam edecektir.

memurunyeri

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.