logo yeni

calisanlar2 copy

GÖREVDE YÜKSELMEDE YEPYENİ BİR HİZMET İLE KARŞINIZDAYIZ

Aktif . Yayınlanma Görevde Yükselme

gorevde yukselmeYayına başladığı günden bu yana özgün haberleri ve detaylı analizleri ile sizlere hizmet veren memurunyeri.com, yine bir ilke adım atarak görevde yükselme ve aday memurluk döneminde girilen sınavlara hazırlanmak isteyenlere yönelik “Görevde Yükselme Deneme Testleri” hizmetini yayına sokuyor.

Sitemize eklediğimiz “Online Test” bölümü ile birlikte, görevde yükselme sınavlarına ya da adaylık döneminde gireceğiniz sınavlara hiçbir ücret ödemeden hazırlık yapabileceksiniz. Sınavlara hazırlanmak dışında, 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu ile ilgili sahip olduğunuz haklara, yasaklara veya ödevlere ilişkin bilginizi pekiştirmek için de testlerimizi kullanabilirsiniz.

Şu anda sadece 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’na ve Resmi Yazışma Usullerine ilişkin hazırlanan soruları içeren online test kısmı, sizden gelen görüş ve öneriler de dikkate alınarak hem soru sayısı bakımından, hem de yeni konularla geliştirilerek karşınızda olacaktır.

Sitemizin yeni hizmeti “Görevde Yükselme Deneme Testleri”ne, alttaki resimde çerçeve içine alınan alanda gösterilen ve ana sayfamızda yer verilen butona tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Görevde Yükselme Deneme Testlerine ulaşmak için tıklayınız.

gorevde yukselme button

 Bu yazıya ait tüm haklar Memurunyeri.com'a aittir. "memurunyeri.com" şeklinde aktif link verilmesi kaydıyla içerik kullanılabilir. Link vermeden yapılan alıntılar için yasal takip yapılacaktır.©

memurunyeri

 

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.