logo yeni

calisanlar2 copy

SAĞLIK BAKANLIĞI GÖREVDE YÜKSELME SINAVINA GİRECEKLERE BİR ŞANS DAHA VERİLİYOR

Aktif . Yayınlanma Görevde Yükselme

gorevde yukselme 6Sağlık Bakanlığı, Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Sınavı için başvuru ücretini yatıran ancak başvurusunu tamamlamayan ve sınav yerini işaretlemeyenler için başvuru süresi 29 Mayıs Cuma gününe kadar uzatılmıştı.

Yapılan bu süre uzatımına rağmen, 1080 personelin, meb.gov.tr üzerinden başvurusunu gerçekleştirmemiş veya sınav yerini tercih etmemiş olması sebebiyle sınava giremeyecek olanlara bir şans daha verildi.

Sağlık-Sen’den konuya ilişkin olarak yapılan açıklamada, “Sendikamızın Yönetim Hizmetleri Genel Müdürlüğü ve Milli Eğitim Bakanlığı ile yaptığı görüşmeler neticesinde sınav ücretini yatırarak başvurularını tamamlamayanlar da sınava girebilecekler.” ifadeleri kullanıldı.

Sağlık Bakanlığı Yönetim Hizmetleri Genel Müdürlüğünün Milli Eğitim Bakanlığı’na yazı yazarak, meb.gov.tr üzerinden başvurusunu gerçekleştirmemiş veya sınav yerini tercih etmemiş olanların da sınava girmelerini sağlayacağı bildirildi.

 

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.