logo yeni

calisanlar2 copy

24 EKİM 2020 TARİHLİ ATAMA KARARLARI

Aktif . Yayınlanma Atama ve Yerdeğiştirme

makam odasi3Cumhurbaşkanı kararlarıyla bazı görevlere atama yapıldı.

Atamalara ilişkin 2020/466-475 sayılı Cumhurbaşkanı kararları bugün (24 Ekim 2020) yayımlandı.

ATAMA KARARLARI

Hazine ve Maliye Bakanlığında:

**Kamu Finansmanı Genel Müdürlüğüne Abdullah BAY AZIT atandı.

**Ekonomik Programlar ve Araştırmalar Genel Müdürlüğüne, Ahmet Yalçın YALÇINKAYA atandı.

**Mali Suçları Araştırma Kurulu Başkanlığına, Başhukuk Müşaviri ve Muhakemat Genel Müdürü Hayrettin KURT atandı.

**Başhukuk Müşavirliği ve Muhakemat Genel Müdürlüğüne, Hakan GÜZEL atandı.

**Risk Analizi Genel Müdürlüğüne, Soner KORKMAZ atandı.

**Muhasebat Genel Müdürlüğüne, Yunus ELİTAŞ atandı.

**Strateji Geliştirme Başkanlığına, Mustafa KOÇ atandı.

**Kamu Mali Yönetim ve Dönüşüm Genel Müdür Yardımcılığına, Celalettin SIVACI atandı.

**Kamu Mali Yönetim ve Dönüşüm Genel Müdür Yardımcılığına, Ferhat AYDOĞDU atandı.

**Kamu Mali Yönetim ve Dönüşüm Genel Müdür Yardımcılığına, Ali Mercan AYDIN atandı.

**Muhasebat Genel Müdür Yardımcılığına, Serkan YÜCEER atandı.

**Muhasebat Genel Müdür Yardımcılığına, Ömer İYİGÜN atandı.

**Personel Genel Müdür Yardımcılığına, Bekir Sıddık ADIBELLİ atandı.

**Vergi Denetim Kurulu Başkan Yardımcılığına, Vergi Başmüfettişi Murat Selçuk TAŞKIRAN atandı.

**Vergi Denetim Kurulu Başkan Yardımcılığına, Vergi Müfettişi Ahmet YENER atandı.

**Vergi Denetim Kurulu Başkan Yardımcılığına, Vergi Müfettişi Selçuk SEVİNÇ atandı.

**Gelir İdaresi Başkan Yardımcılığına, Mehmet ARABACI atandı.

**Gelir İdaresi Başkan Yardımcılığına, İdris ŞENYURT atandı.

**Gelir İdaresi Başkanlığı 1. Hukuk Müşavirliğine, Neslihan BEŞLİ GÖKSEL atandı.

**Gelir İdaresi Başkanlığı Daire Başkanlığına Abdullah KARABOYACI atandı.

**Gelir İdaresi Başkanlığı Daire Başkanlığına Ahmet KURT atandı.

**Gelir İdaresi Başkanlığı Daire Başkanlığına İsmail KILINÇARSLAN atandı.

**Gelir İdaresi Başkanlığı Daire Başkanlığına Murat ÜSTÜN atandı.

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığında:

**Türkiye Elektrik Dağıtım A.Ş. Genel Müdürlüğü Yönetim Kurulu Üyeliğine, Ahmet ERDEM atandı.

Sanayi ve Teknoloji Bakanlığında:

**Doğu Karadeniz Projesi Bölge Kalkınma İdaresi Başkanlığına, Hakan GÜLTEKİN atandı.

Tarım ve Orman Bakanlığında:

**Gıda ve Kontrol Genel Müdürlüğüne, Harun SEÇKİN atandı.

**İzmir Orman Bölge Müdürlüğüne, Zafer DERİNCE atandı.

**Kayseri Orman Bölge Müdürlüğüne, İsa ÇAPKIN atandı.

memurunyeri

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.