logo yeni

4 KASIM 2017 TARİHLİ ATAMA KARARLARI

Aktif . Yayınlanma Atama ve Yerdeğiştirme

makam odasi3Başbakan Yardımcılığı, Aile ve Sosyal Politikalar, Bilim Sanayi ve Teknoloji, Çevre ve Şehircilik, Dışişleri, Ekonomi, Enerji ve Tabii Kaynaklar, Gıda Tarım ve Hayvancılık, Gümrük ve Ticaret, Kalkınma, Kültür ve Turizm, Maliye, Milli Eğitim, Orman ve Su İşleri ile Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlıklarına ait bazı atama kararları yayımlandı.

ATAMA KARARLARI

Başbakan Yardımcılığında:

**Hazine Müsteşarlığı Mali Sektörle İlişkiler ve Kambiyo Genel Müdür Yardımcılığına, Muhammet Faruk AYKUT atandı.

**Hazine Müsteşarlığı Dış Ekonomik İlişkiler Genel Müdür Yardımcılığına, Kemal Çağatay İMİRGİ atandı.

**Hazine Müsteşarlığı Dış Ekonomik İlişkiler Genel Müdür Yardımcılığına, İbrahim SEPİCİ atandı.

**Hazine Müsteşarlığı Hazine Başkontrolörlüğüne, Hazine Kontrolörü Ali ÇALIŞKAN atandı.

**Hazine Müsteşarlığı Hazine Başkontrolörlüğüne, Hazine Kontrolörü Akif Bülent BOYACIOĞLU atandı.

**Hazine Müsteşarlığı Hazine Başkontrolörlüğüne, Hazine Kontrolörü Bilgehan GÖKMEN atandı.

**Hazine Müsteşarlığı Hazine Kontrolörlüğüne, Stajyer Hazine Kontrolörü Erdem EROL atandı.

**Hazine Müsteşarlığı Hazine Kontrolörlüğüne, Stajyer Hazine Kontrolörü Belçim ERGÜN atandı.

**Hazine Müsteşarlığı Hazine Kontrolörlüğüne, Stajyer Hazine Kontrolörü Ahmet Tuğrul ÖZTÜRK atandı.

**Hazine Müsteşarlığı Hazine Kontrolörlüğüne, Stajyer Hazine Kontrolörü Oğuzhan HERDEM atandı.

**Hazine Müsteşarlığı Hazine Kontrolörlüğüne, Stajyer Hazine Kontrolörü Ömer KAÇARAN atandı.

**Hazine Müsteşarlığı Hazine Kontrolörlüğüne, Stajyer Hazine Kontrolörü Semih ŞAHİN atandı.

**Hazine Müsteşarlığı Hazine Kontrolörlüğüne, Stajyer Hazine Kontrolörü İsmail HALICI atandı.

**Hazine Müsteşarlığı Hazine Kontrolörlüğüne, Stajyer Hazine Kontrolörü Turgut SAYILIR atandı.

**Hazine Müsteşarlığı Hazine Başkontrolörlüğüne, Hazine Kontrolörü Ahmet TUTAL atandı.

**Hazine Müsteşarlığı Hazine Kontrolörlüğüne, Stajyer Hazine Kontrolörü Selçuk KIRBAŞ atandı.

**Türkiye Kalkınma Bankası Anonim Şirketi Genel Müdür Yardımcılığına, Satı BATCI atandı.

**Makina ve Kimya Endüstrisi Kurumu Genel Müdürlüğü Yönetim Kurulu Üyeliğine (Hazine), Mehmet İlker HAKTANKAÇMAZ atandı.

**Devlet Desteklerini İzleme ve Denetleme Kurulu Üyeliğine, Ekonomi Bakanlığı İhracat Genel Müdürlüğü Genel Müdür Yardımcısı Özgür Volkan AĞAR atandı.

**Devlet Desteklerini İzleme ve Denetleme Kurulu Üyeliğine, Hazine Müsteşarlığı Daire Başkanı Kemal Çağatay İMİRGİ atandı.

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığında:

**Isparta Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğüne, Yakup KÜTÜK atandı.

**Mardin Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğüne, Hüsnü Bengin EFETÜRK atandı.

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığında:

**Bilim ve Teknoloji Genel Müdürlüğüne, Doç. Dr. Elife ÜNAL atandı.

Çevre ve Şehircilik Bakanlığında:

**Ankara Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğüne, İsmail Tuna CEBECİOĞLU atandı.

**Coğrafi Bilgi Sistemleri Genel Müdürlüğüne, Ömer ALAN atandı.

**Gaziantep Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğüne, Hasan ALAN atandı.

**I.Hukuk Müşavirliğine, Veli BÖKE atandı.

**Kastamonu Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğüne, Oktay MARŞAP atandı.

**Müsteşar Yardımcılığına, Fatma VARANK atandı.

Dışişleri Bakanlığında:

**İkili Siyasi İşler Genel Müdürlüğüne, Büyükelçi Süleyman İnan ÖZYILDIZ atandı.

**Uluslararası Siyasi Kuruluşlar Genel Müdür Yardımcılığına, Alp AY atandı.

Ekonomi Bakanlığında:

**İhracat Genel Müdürlüğüne, aynı yer Genel Müdür Yardımcısı Özgür Volkan AĞAR tandı.

**İhracat Genel Müdürlüğü Genel Müdür Yardımcılığına, Musa DEMİR atandı.

**Ürün Güvenliği ve Denetimi Genel Müdürlüğüne, Zafer SOYLU atandı.

**Serbest Bölgeler Yurtdışı Yatırım ve Hizmetler Genel Müdürlüğü Genel Müdür Yardımcılığına, Mukaddes Nur YILMAZ atandı.

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığında:

**Petrol İşleri Genel Müdür Yardımcılığına, Eti Maden İşletmeleri Genel Müdür Yardımcısı Hızır AY atandı.

**Eti Maden İşletmeleri Genel Müdür Yardımcılığı ve Yönetim Kurulu Üyeliğine, Özgür SAÇ atandı.

**Türkiye Elektromekanik Sanayi A.Ş. Genel Müdürlüğünde açık bulunan Yönetim Kurulu Üyeliğine Oğuz CAN atandı.

**Eti Maden İşletmeleri Genel Müdür Yardımcılığı ve Yönetim Kurulu Üyeliğine, Tabip GÜTBAY atandı.

**Bakanlık Müşavirliğine, Ahmet ADANIR atandı.

**Boru Hatları İle Petrol Taşıma A.Ş. Genel Müdür Yardımcılığına, Mustafa Cihangir AKBABA atandı.

Gıda. Tarım ve Hayvancılık Bakanlığında:

**Et ve Süt Kurumu Genel Müdür ve Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ünal YILMAZ, bu görevinden alınarak Bakanlık Müşavirliğine atandı.

**Tanm İşletmeleri Genel Müdürlüğü Yönetim Kurulu Üyeliğine, Bakanlık Müşaviri Dr.Müslüm BEYAZGÜL atandı.

Gümrük ve Ticaret Bakanlığında:

**Kahramanmaraş Ticaret İl Müdürlüğüne, Ahmet UÇAR atandı.

**Rize Ticaret İl Müdürlüğüne, Osman KÖSEOĞLU atandı.

**Yalova Ticaret İl Müdürlüğüne, Alpaslan TUNALI atandı.

**I.Hukuk Müşavirliğine, Mehmet Cüneyt GENÇ atandı.

Kültür ve Turizm Bakanlığında:

**Araştırma ve Eğitim Genel Müdür Yardımcılığına, Yusuf ŞAHİN atandı.

**Yatırım ve İşletmeler Genel Müdürlüğüne, Kudret ARSLAN atandı.

Maliye Bakanlığında:

**Strateji Geliştirme Başkanlığına, Bütçe ve Mali Kontrol Genel Müdür Yardımcısı Ayşe Berrin DİKMELİK atandı.

**Gelir Politikalan Genel Müdür Yardımcılığına, Murat ÜSTÜN atandı.

**Bütçe ve Mali Kontrol Genel Müdür Yardımcılığına, Ali KARATÜRK atandı.

**Bütçe ve Mali Kontrol Genel Müdür Yardımcılığına, Abdulkadir Bahadır YILDIZ atandı.

**Muhasebat Genel Müdür Yardımcılığına, Arif YILDIRIM atandı.

**Muhasebat Genel Müdür Yardımcılığına, Mahmut VAROL atandı..

**Devlet Malzeme Ofisi Genel Müdür Yardımcılığına, İsmet KESKİN atandı.

**Personel Genel Müdür Yardımcılığına, Tayyar TARI atandı.

**Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü Genel Müdür Yardımcısı ve Yönetim Kurulu Üyeliğine, Muhasebat Genel Müdür Yardımcısı Mustafa İLHAN atandı.

**Bütçe ve Mali Kontrol Genel Müdür Yardımcılığına, Uğur SANCARBABA atandı.

**Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü Yönetim Kurulu Üyeliğine, aynı yer Genel Müdür Yardımcısı Ergun GÜREL atandı.

Millî Eğitim Bakanlığında:

**Hakkari İl Millî Eğitim Müdürlüğüne, Veysel DURGUN atandı.

**Hatay İl Millî Eğitim Müdürlüğüne, Kemal KARAHAN atandı.

Orman ve Su İsleri Bakanlığında:

**Meteoroloji Genel Müdürlüğü Meteoroloji 11. Bölge Müdürlüğüne (Trabzon), Abdullah CEYLAN atandı.

**Meteoroloji Genel Müdürlüğü Meteoroloji 15. Bölge Müdürlüğüne (Diyarbakır), Dursun BOZKURT atandı.

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığında:

**Tehlikeli Mal ve Kombine Taşımacılık Düzenleme Genel Müdürlüğüne, Bakanlık Müşaviri Cem Murat YILDIRIM atandı.

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.