logo yeni

7 EYLÜL 2016 TARİHLİ ATAMA KARARLARI

Aktif . Yayınlanma Atama ve Yerdeğiştirme

makam odasi2Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı, Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı ile Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığına ait bazı kadrolarda görev yapanlar müşterek kararnamelerle görevlerinden alındı.

ATAMA KARARLARI

**Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığında, Bakanlık Müşaviri Nuraydın ARİKAN başka bir göreve atanmak üzere bu görevinden alındı.

**Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığında, Bakanlık Müşaviri Feride YAZIR başka bir göreve atanmak üzere bu görevinden alındı.

**Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığında, Gaziantep Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü İsmet ZOR başka bir göreve atanmak üzere bu görevinden alındı.

**Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığında, Tekirdağ Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Resul DARAMA başka bir göreve atanmak üzere bu görevinden alındı.

**Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığında, Artvin Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Adem KARAMEŞE başka bir göreve atanmak üzere bu görevinden alındı.

**Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığında, Sakarya Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Kerem TOPRAK başka bir göreve atanmak üzere bu görevinden alındı.

**Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığında, Malatya Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Oktay TAŞ başka bir göreve atanmak üzere bu görevinden alındı.

**Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığında, Yalova Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Hilmi UZUN başka bir göreve atanmak üzere bu görevinden alındı.

**Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığında, Denizli Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Ahmet ALTIN başka bir göreve atanmak üzere bu görevinden alındı.

**Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığında, Çankırı Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Salih AĞDAŞ başka bir göreve atanmak üzere bu görevinden alındı.

**Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığında, Yozgat Bilim Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü Yusuf ŞAHİN başka bir göreve atanmak üzere bu görevinden alındı.

**Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığında, Aydın Bilim Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü Mustafa GÖRGÜLÜ başka bir göreve atanmak üzere bu görevinden alındı.

**Çevre ve Şehircilik Bakanlığında, Erzincan Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Fatih GÜNDÜZ başka bir göreve atanmak üzere bu görevinden alındı.

**Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığında, Elektrik Üretim A.Ş. Genel Müdür Yardımcısı Mehmet ÖZTÜRK başka bir göreve atanmak üzere bu görevinden alındı.

**Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığında, Türkiye Petrolleri A.O. Genel Müdürlüğü Yönetim Kurulu Üyesi Selami İNCEDALCI bu görevinden alındı.

**Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığında, Boru Hatları ile Petrol Taşıma A.Ş. Genel Müdür Yardımcısı Mustafa Asım KAFKAS başka bir göreve atanmak üzere bu görevinden alındı.

**Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığında, Aydın Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Salih KÖKSAL başka bir göreve atanmak üzere bu görevinden alındı.

**Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığında, Iğdır Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Hüseyin ERASLAN başka bir göreve atanmak üzere bu görevinden alındı.

Atama kararları için tıklayınız …

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.