logo yeni

calisanlar2 copy

2 AĞUSTOS 2016 TARİHLİ ATAMA KARARLARI

Aktif . Yayınlanma Atama ve Yerdeğiştirme

makam odasi1Başbakanlık ile Başbakan Yardımcılığı, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı, Ekonomi Bakanlığı, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı, Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı ile Gümrük ve Ticaret Bakanlıklarına ait bazı kadrolarda görevden almalar oldu.

Bugün yayımlanan müşterek kararnameler ile yapılan atamalar şöyle:

**Başbakanlık, Kanunlar ve Kararlar Genel Müdürlüğü Genel Müdür Yardımcısı Mustafa DOĞAN, başka bir göreve atanmak üzere bu görevinden alındı.

**Başbakanlık, Hukuk Hizmetleri Başkanı Sami Arslan AŞKIN, başka bir göreve atanmak üzere bu görevinden alındı.

**Başbakanlık, Müsteşar Yardımcısı Ruhi ÖZBİLGİÇ, bu görevinden alınarak Başbakanlık Müşavirliğine atandı.

**Başbakan Yardımcılığı, Vakıflar Genel Müdürlüğü İzmir Vakıflar Bölge Müdürü Kenan İBA, başka bir göreve atanmak üzere bu görevinden alındı.

**Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı, Avrupa Birliği ve Mali Yardımlar Dairesi Başkanı Ömer AYÇİÇEK, başka bir göreve atanmak üzere bu görevinden alındı.

 **Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı, Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü Genel Müdür Yardımcısı Adnan YILDIRIM, başka bir göreve atanmak üzere bu görevinden alındı.

**Ekonomi Bakanlığı Bakanlık Müşaviri Hacı Mehmet SÖNMEZ, başka bir göreve atanmak üzere bu görevinden alındı.

**Ekonomi Bakanlığı, Bakanlık Müşaviri Katade Bilal ÖZER, başka bir göreve atanmak üzere bu görevinden alındı.

**Ekonomi Bakanlığı, Ekonomik Araştırmalar ve Değerlendirme Genel Müdürlüğü Genel Müdür Yardımcısı Alper KURTOĞLU, başka bir göreve atanmak üzere bu görevinden alındı.

**Ekonomi Bakanlığı, İthalat Genel Müdürlüğü Genel Müdür Yardımcısı Mesut ASLANTAŞ, başka bir göreve atanmak üzere bu görevinden alındı.

**Ekonomi Bakanlığı, İthalat Genel Müdürlüğü Genel Müdür Yardımcısı Ahmet Erkan ÇETİNKAYIŞ, başka bir göreve atanmak üzere bu görevinden alındı.

**Ekonomi Bakanlığı, Avrupa Birliği Genel Müdürlüğü Genel Müdür Yardımcısı Serpil OĞUZ, başka bir göreve atanmak üzere bu görevinden alındı.

**Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı, Türkiye Atom Enerjisi Kurumu Başkan Yardımcısı Dr.Sancak ÖZDEMİR, başka bir göreve atanmak üzere bu görevinden alındı.

**Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı, Yenilenebilir Enerji Genel Müdürü Münib KARAKILIÇ, bu görevinden alınarak Bakanlık Müşavirliğine atandı.

**Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı, Batman İl Müdürü Ömer TERCAN, başka bir göreve atanmak üzere bu görevinden alındı.

 **Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı, Toprak Mahsulleri Ofisi Genel Müdür Yardımcısı Refik Kayhan ÜNAL, başka bir göreve atanmak üzere bu görevinden alındı.

**Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı, Bakanlık Müşaviri Hüseyin TOP, başka bir göreve atanmak üzere bu görevinden alındı.

**Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı, Bakanlık Müşaviri Ömer ALTINTAŞ, başka bir göreve atanmak üzere bu görevinden alındı.

**Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı, Bakanlık Müşaviri Mehmet ŞAHİN, başka bir göreve atanmak üzere bu görevinden alındı.

**Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı, Bakanlık Müşaviri Dr. Ferhat ŞELLİ, başka bir göreve atanmak üzere bu görevinden alındı.

**Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı, Bakanlık Müşaviri Murat YILDIZ, başka bir göreve atanmak üzere bu görevinden alındı.

**Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı, Bakanlık Müşaviri Halil İbrahim GÜL, başka bir göreve atanmak üzere bu görevinden alındı.

**Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı, Bakanlık Müşaviri Adem ÇEKİÇ, başka bir göreve atanmak üzere bu görevinden alındı.

**Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı, Bakanlık Müşaviri Doç.Dr.Masum BURAK, başka bir göreve atanmak üzere bu görevinden alındı.

**Gümrük ve Ticaret Bakanlığı, Müsteşar Yardımcısı Neşet AKKOÇ, bu görevinden alınarak Bakanlık Müşavirliğine atandı.

**Gümrük ve Ticaret Bakanlığı, Batı Marmara Gümrük ve Ticaret Bölge Müdürü Muharrem MURAT, bu görevinden alınarak Bakanlık Başmüfettişliğine atandı.

**Gümrük ve Ticaret Bakanlığı, Trakya Gümrük ve Ticaret Bölge Müdürü Müslüm YALÇIN, bu görevinden alınarak Bakanlık Başmüfettişliğine atandı.

**Gümrük ve Ticaret Bakanlığı, Doğu Akdeniz Gümrük ve Ticaret Bölge Müdürü Adnan KORKMAZ, bu görevinden alınarak Bakanlık Başmüfettişliğine atandı.

**Gümrük ve Ticaret Bakanlığı, Kırklareli Ticaret İl Müdürü Gültekin HADİ, başka bir göreve atanmak üzere bu görevinden alındı.

**Gümrük ve Ticaret Bakanlığı, İzmir Ticaret İl Müdürü Cevat AKGÖNÜLLÜ, başka bir göreve atanmak üzere bu görevinden alındı.

**Gümrük ve Ticaret Bakanlığı, Antalya Ticaret İl Müdürü Hüseyin Yalçın KOCA, başka bir göreve atanmak üzere bu görevinden alındı.

**Gümrük ve Ticaret Bakanlığı, Çanakkale Ticaret İl Müdürü Hüsniye FIRAT, başka bir göreve atanmak üzere bu görevinden alındı.

 

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.