logo yeni

13 KASIM 2015 TARİHLİ ATAMA KARARLARI

Aktif . Yayınlanma Atama ve Yerdeğiştirme

makam odasi4Bilgi Edinme Değerlendirme Kurulu üyeliğine seçime ilişkin Bakanlar Kurulunun Kararı ve bazı bakanlıklara ait kadrolara atama yapılmasına ilişkin müşterek kararnameler ile Hâkimler ve Savcılar Yüksek Kuruluna ait atama kararları yayımlandı.

**Bilgi Edinme Değerlendirme Kuruluna Üye seçimi kararı

2015/8117 sayılı Bakanlar Kurulu Kararı ile, Bilgi Edinme Değerlendirme Kurulu Üyeliğine, kalan süreyi tamamlamak üzere Metin YENER getirildi.

**Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığına ait atama kararı

2015/648 sayılı Müşterek Kararname ile, 1 inci derece kadrolu ve + 3600 ek göstergeli Bakanlık Müşavirliğine Mustafa ÇAY atandı.

**Maliye Bakanlığına ait atama kararı

2015/609 sayılı Müşterek Kararname ile, 1 inci derece kadrolu ve +3600 ek göstergeli Vergi Başmüfettişliğine İsmail KARAYİĞİT atandı.

**Millî Savunma Bakanlığına ait atama kararları

2015/610 sayılı Müşterek Kararname ile, Makina ve Kimya Endüstrisi Kurumu Genel Müdürlüğü Yönetim Kurulu Üyesi Tuğgeneral Orhan GÜNDÜZ bu görevden alındı ve yerine Tümgeneral Kemal YENİ atandı.

2015/611 sayılı Müşterek Kararname ile, Makina ve Kimya Endüstrisi Kurumu Genel Müdürlüğü Yönetim Kurulu Üyeliğine, Müh. Alb. Murat KAYRAKLIK atandı.

**Hâkimler ve Savcılar Yüksek Kuruluna ait atama kararları

Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu, bazı adli yargı hakim ve Cumhuriyet savcıları ile bazı idari yargı hakim ve savcılarının atamsını yaptı. Atama kararları için tıklayınız...

 

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.