logo yeni

İSTANBUL EMNİYETTE ATAMALAR VE GÖREVDEN ALMALAR OLDU

Aktif . Yayınlanma Atama ve Yerdeğiştirme

emniyet 2İstanbul Emniyet Müdürlüğünde gerçekleştirilen atamalarla, 4 İl emniyet müdür yardımcısı ve 2 şube müdürünün görev yerleri değiştirildi.

Organize Suçlarla Mücadele ve İstanbul Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü’nden (İNP) Sorumlu İl Emniyet Müdürü olan Erkin Adalar, müdüriyet emrine alındı.

İl emniyet müdür yardımcısı, 2. Sınıf Emniyet Müdürü Bahattin Küçük'e bağlı olan 3 şubeden Mali Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü başka bir müdür sorumluluğuna verildi. Küçük, Siber ve Kaçakçılık Suçlarıyla Mücadele Şube müdürlüklerinden sorumlu il emniyet müdür yardımcılığı görevine devam ediyor.

Çetelerle mücadelede etkin bir rol üstlenen Organize Suçlarla Mücadele Şubesi’nden sorumlu yeni İl Emniyet Müdür Yardımcısı ise Sinan Kökten oldu. Sivas kadrosundan İstanbul’a atanan Kökten, daha önce Sapanca Emniyet Müdürü olarak görev yapmıştı.

Kocaeli İl Emniyet Müdürlüğü'nden tayin olan 2. Sınıf Emniyet Müdürü Kadir Alçıkaya ise Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü'nden sorumlu il emniyet müdür yardımcılığına atandı.

Basın ve Halkla İlişkiler Şube Müdürü Murat Oğuzhan Kılıç, Sosyal Hizmetler Şube Müdürlüğü'ne, Kocaeli'nden tayin olan 3. Sınıf Emniyet Müdürü Cenk Özmen de Basın ve Halkla İlişkiler Şube Müdürlüğü görevine getirildi. 

 

 

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.