logo yeni

KOSGEB MÜFETTİŞ YARDIMCISI ALACAK

Aktif . Yayınlanma KPSS Haberleri

personel8Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı (KOSGEB) 8 Müfettiş Yardımcısı kadrosuna atama yapmak üzere sınav açtı.

Konuya ilişkin bazı bilgiler şöyle:

Eğitim şartı: En az dört yıllık lisans eğitimi veren hukuk, iktisat, siyasal bilgiler, işletme, iktisadi ve idari bilimler fakülteleriyle bunlara denkliği yetkili makamlarca kabul olunan yurt içi ya da yurt dışındaki öğretim kurumlarından birini bitirmiş olanlar başvuruda bulunabilecek.

Puan şartı: Başvuruda bulunacakların KPSS PUAN40, PUAN44, PUAN51 ve PUAN118 puan türlerinin birinden 2013 veya 2014 yılında asgari 75 puan almış olmaları gerekecek.

Başvuru tarihi: Başvurular 14 Nisan 2015 Salı tarihinde saat 09:00’dan 24 Nisan 2015 Cuma günü saat 17:00’e kadar elektronik ortamda yapacak.

Yazılı sınav tarihi: Yazılı sınav, 17 Mayıs 2015 Pazar saat 10:00’da Ankara’da yapılacak.

Sözlü sınav: Yazılı sınav puanlarına göre, en yüksek puana sahip olandan başlanarak, 32 aday (son sıradaki adaya eşit puan alanlar dâhil) arasında olan adaylar sözlü sınava çağrılacak.

Ücretleri: 9 uncu derecenin 1 inci kademesinde olup hizmeti bulunmayan, bekar (ya da eşi çalışan) ve çocuksuz bir KOSGEB Müfettiş Yardımcısı 2015 yılı ilk altı ayı içerisinde göreve başladığında aylık 3.353 TL net ücret alabilecek.

Sınav ilanı ve ayrıntılar için tıklayınız …

Sitemizden yapılan alıntılara "memurunyeri.com" şeklinde link verilmesi gereklidir.

memurunyeri

 

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.