logo yeni

İŞE ALINACAĞI SÖYLENEN 1700 PERSONELİN DURUMU MERAK EDİLİYOR

Aktif . Yayınlanma KPSS Haberleri

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığına 2013 yılında 1700 personel alınacağı konusunda yazılı ve sosyal medyada yer alan açıklamalarla ilgili olarak, işe alınması düşünülen söz konusu personelin mesleki dağılımı ile Bakanlıkta görevlendirilecekleri teşkilatlar konusunda soru önergesi verildi.

MHP Eskişehir Milletvekili Ruhsar DEMİREL tarafından hazırlanan ve Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehmet Mehdi EKER tarafından yazılı olarak cevaplandırılması istenen soru önergesinde; “2013 yılı içerisinde Tarım Bakanlığı 1700 personel alımı yapacak. Böylece kadrolarımız daha da güçlenmiş olacak” ifadeleriniz yazılı ve sosyal medyada yer alan haberler arasındadır.” denildi ve şu soruların cevaplandırılması istendi.

“1-Haberde bahsi geçen Bakanlığa alımı yapılacak 1700 personelin meslek gruplarına göre dağılımı nedir?

2-2013 yılında Bakanlık kadrolarına alınması öngörülen 1700 personel, Bakanlığınıza bağlı hangi kurum ve kuruluşlarda ve hangi illerde istihdam edilecektir?

3-Bakanlık kadrolarını daha da güçlendireceğine inandığınız 2013 yılı personel alımıyla, üreticiye götürmeyi hedeflediğiniz hizmetler nelerdir?”

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.