logo yeni

calisanlar2 copy

İZMİR DEVLET OPERA VE BALESİ SÖZLEŞMELİ PERSONEL İLANI (3-2018)

Aktif . Yayınlanma Sözleşmeli İlanları

devlet opera ve baleDEVLET OPERA VE BALESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ
İZMİR DEVLET OPERA VE BALESİ MÜDÜRLÜĞÜ
TÜRK UYRUKLU TEMSİL/GÜN BAŞINA ÇALIŞMA GRUBUNDA SÖZLEŞMELİ
ATÖLYE ELEMANI ALIM İLANI

Genel Müdürlüğümüz İzmir Devlet Opera ve Balesi Müdürlüğünün personel ihtiyacını karşılamak üzere Türk Uyruklu Misafir Sanatçı Çalışma Grubunda, Temsil/Gün Başına pozisyonunda sözleşmeli 1 (bir) adet Atölye Elemanı, (Perukacı) alımı yapılacaktır.

ADAYLARDA ARANAN NİTELİKLER

1- Sınava katılacak adaylarda 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48. maddesinin birinci fıkrasının (A) bendinin (1),(2),(3),(4),(5),(6), (7) ve (8) numaralı alt bentlerinde belirtilen genel şartlar ile birlikte aşağıda belirtilen özel şart aranır.
2- İlkokul veya İlköğretim mezunu olmak,
3- İlgili meslek örgütlerinden alınmış en az üç yıl deneyim sahibi olduğuna dair belge veya eğitim veya meslek kursları gibi yerlerden alınmış belge veya iş tecrübesini gösteren önceki iş yerinden alınmış deneyim belgesi olması şartı aranır. Ancak, orkestra düzenleyicisi, sahne makinisti gibi belge ibrazı mümkün olmayan alanlarda ise komisyonun belirleyeceği kriterlere göre değerlendirme de yapılabilir.

Devlet Opera ve Balesi Genel Müdürlüğü Türk Uyruklu Temsil/Gün Başına Çalışma Grubunda Atölye Elemanı Uygulama Müfredatı

Genel Müdürlükte Genel Müdür veya Genel Müdür Yardımcısı başkanlığında, Sanat Teknik Müdürü ve Genel Müdür tarafından branşlarıyla ilgili belirlenecek bir kişiden oluşan en az üç kişilik komisyon tarafından; Müdürlüklerde ise Müdür veya Yardımcısı başkanlığında, Sanat Teknik Müdürü ve Müdür tarafından branşlarıyla ilgili belirlenecek bir kişiden oluşan en az üç kişilik komisyon tarafından değerlendirmeye tabi tutularak belirlenir.
Atölye Elemanlarının alımları, Sanata Teknik Müdürlüklerinin ihtiyacı üzerine branşlara göre Temsil Sezonu sonuna kadar gerçekleştirilecek olup, göreve alınanlardan gerekli görülenler, Genel Müdürlüğün veya Müdürlüğün uygun gördüğü zamanlarda ve belirleyeceği kriterler doğrultusunda yeniden değerlendirilmeye tabi tutulabilirler. Bu değerlendirmelerde başarılı olmayanların sözleşmeleri sona erdirilir.

BAŞVURU ŞEKLİ:

Başvurular en geç 11 Nisan 2018 Çarşamba günü mesai bitimine kadar Personel ve Eğitim Şube Müdürlüğüne;
1. Diploma Aslı ve Fotokobisi
2. 2 Adet Fotoğraf,
3. Nüfus Cüzdanı Fotokopisi,
4. Özgeçmiş (CV)
5. Adli Sicil Kaydı
İle şahsen veya posta yoluyla aşağıdaki adrese yapılabilir.
Başvuru Adresi : İzmir Devlet Opera ve Balesi Müdürlüğü,
İsmet Kaptan Mah. 1364 sok.No:5 Basmane -Konak/İZMİR

PERUKACI SINAV YERİ TARİHİ VE SAATİ

Yer : İzmir Devlet Opera ve Balesi Müdürlüğü
Milli kütüphane Cad. Elhamra Sahnesi-Konak/İZMİR Tarih : 13 Nisan 2018 Cuma günü Saat : 14:00 İRTİBAT TELEFONU : 0 232 489 04 74 Dahili 23

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.