logo yeni

calisanlar2 copy

ŞIRNAK ÜNİVERSİTESİ İÇ DENETÇİ ALIM İLANI (11-2018)

Aktif . Yayınlanma Memur İlanları

sirnak uniŞırnak Üniversitesi Rektörlüğünden:

5018 sayılı Kamu Yönetimi ve Kontrol Kanununun ilgili hükümleri uyarınca üniversitemize aşağıda adedi ve kadro derecesi belirtilen İÇ DENETÇİ alınacaktır.
Başvuru Başlangıç ve Bitiş Tarihi: Resmi Gazetede yayınlandığı günden itibar en 15 gün içerisinde (mesai bitimine kadar) başvurular kabul edilecektir.

UNVANI

KADRO DERECE

ADET

İÇ DENETÇİ

5

i

I- GENEL ŞARTLAR VE ÖZEL ŞARTLAR:

a) 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48. maddesinde belirtilen şartlan taşımak.
b) Maliye Bakanlığı İç Denetim Koordinasyon Kurulu tarafından düzenlenen Kamu İç Denetçi Sertifikasına sahip olmak.
c) Naklen atanma talebinde bulunanlar için herhangi bir kurumda iç denetçi olarak görev yapıyor olmak veya bir kamu kurumanda çalışmakta olup iç denetçi sertifikasına sahip olmak.

III BAŞVURU ŞEKLİ VE YERİ:

Adayların müracaatlarını Resmi Gazetede yayınlandığı günden itibaren 1? gün içinde (mesai saati bitimine kadar) Üniversitemiz Personel Daire Başkanlığına şahsen yapmaları gerekmektedir, Posta ile yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir.
Adres : Yeni Mahalle Cizre Caddesi Mehmet Emin Acar Kampüs Rektörlük Binası Personel Daire Başkanlığı No:215 Merkez: ŞIRNAK Telefon : 0 4S6 216 40 08 - 1078

IV- BAŞVURULARININ DEĞERLENDİRİLMESİ VE SONUÇLARI:

Değerlendirme neticesinde atanmaya hak kazanan aday rvww.simak.edu.tr adresinden ilan edilecektir, Bu ilan tebliğ mahiyetinde olacağından, ayrıca tebligat yapılmayacaktır. Atanmaya hak kazanan aday ilan tarihinden itibaren 15 gün içinde gerekli belgelen tamamlamak suretiyle Rektörlüğümüz Personel Dairesi Başkanlığına şahsen teslim etmeleri gerekmektedir. Belgelerin tesliminden soma güvenlik soruşturması ve arşiv araştırmasına müteakip atama işlemleri yapılır. Atamanın adaya yazılı olarak bildirilmesinden itibaren 15 gün içinde aday görevine başlamak zorundadır. Bu süre içerisinde göreve başlamayan aday hakkını kaybeder.

V BAŞVURU İÇİN İSTENEN BELGELER:

- Nüfus Cüzdanı Fotokopisi
- özgeçmiş
- Mezuniyet belgesinin aslı veya noter onaylısı
- Erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmadığına dair belge
- Kamu İç Denetçi Sertifikası aslı veya noter onaylısı
- Naklen atanacaklar için hizmet belgesi -1 adet Fotoğraf
10384/1-1

 

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.