logo yeni

calisanlar2 copy

TÜBİTAK PERSONEL ALIM İLANI (7-12-2020)

Aktif . Yayınlanma Diğer İlanlar

tubitakTÜBİTAK Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu Başkanlığından:


TÜBİTAK BİLİŞİM VE BİLGİ GÜVENLİĞİ İLERİ TEKNOLOJİLER ARAŞTIRMA MERKEZİ (BİLGEM) BÜNYESİNDE GÖREV YAPMAK ÜZERE PERSONEL ALINACAKTIR.

SON BAŞVURU TARİHİ: 28.12.2020

 

BİRİMİ İLAN NUMARASI REFERANS KODU HİZMET GRUBU BÖLÜMÜ İSTİHDAM EDİLECEK PERSONEL SAYISI PERSONELİN GÖREV YAPACAĞI
ŞEHİR
ARANAN ÖZEL KOŞULLAR*
TÜBİTAK BİLİŞİM VE BİLGİ GÜVENLİĞİ İLERİ TEKNOLOJİLER ARAŞTIRMA MERKEZİ TBTK. BİLGEM. İSG.2020-4 TBTK. BİLGEM. İSG.2020-4.01 İşyeri Hekimi Tıp Fakültesi mezunu olmak. 1 KOCAELİ 1- Devlet Hizmet Yükümlülüğünü tamamlamış olmak ve alanında en az 1 (bir) yıl mesleki tecrübe sahibi olmak.
2- Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı ve/veya Türk Tabipleri Birliği tarafından onaylı “İşyeri Hekimliği Belgesi ”ne sahip olmak.


NOT: Başvurular için gerekli koşullar ve süreçler Kurumumuz internet sayfasında (www.tubitak.gov.tr), Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığının ve Türkiye İş Kurumunun internet sayfalarında yer almaktadır.

İş Başvuruları TÜBİTAK İş Başvuru Sistemi (https://kariyer.sage.tubitak.gov.tr) üzerinden gerçekleştirilmektedir.

TÜBİTAK Bilişim ve Bilgi Güvenliği İleri Teknolojiler Araştırma Merkezi Adres  : Barış Mah. Dr. Zeki Acar Cad. No:1 PK: 74, 41470 Gebze / Kocaeli E-Posta : This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Telefon : (262) 675 3542/3820/3548/3517/3537

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.