logo yeni

calisanlar2 copy

BURDUR TEFENNİ SYDV PERSONEL ALIM İLANI (24-11-2020)

Aktif . Yayınlanma Diğer İlanlar

burdur tefenni

BURDUR/TEFENNİVakfı, BÜRO GÖREVLİSİ İlanı (1Kişi)
İlan No: 1188972  Son Başvuru: 29.11.2020 Evrak Son Teslim: 02.12.2020

 

- Bilgisayar sertifikasına sahip olmak veya lisans eğitiminde bilgisayar dersi (transkript) almış olmak. Word, Excel vb. temel bilgisayar programlarını iyi düzeyde kullanabiliyor olmak.
- Aday vakfın bulunduğu ilçe sınırları içinde ikamet ediyor olmalı

Büro Görevlisi Unvanı ile alınacak personelde aranan şartlar:1) En az 4 yıllık Yükseköğretim kurumlarının herhangi birinden mezun olmak,2) İşe alım sürecinde geçerli olan Kamu Personeli Seçme sınavında 2019-2020 Yılı KPSS P3 puan türünde en az 60 puan almış olmak.3) Sosyal iletişim becerisine sahip olmak.4) Tefenni İlçe sınırlarında 20.11.2020 tarihinden önce 6 aydır ikamet ediyor olmak.5) Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek vücut veya akıl hastalığı engeli bulunmamak.6) Bilgisayar sertifikasına sahip olmak veya lisans eğitiminde bilgisayar dersi (transkript) almış olmak. Word, Excel vb. temel bilgisayar programlarını iyi düzeyde kullanabiliyor olmak.7) Tercihen en az (B) Sınıfı sürücü belgesine sahip olmak ve aktif olarak araç kullanıyor olmak.8) Tercihen muhasebe bilgisine sahip olmak.9) En az 3 yıl süre ile vakfımızda çalışmak zorunda olduğunu taahhüt etmek.10) Mesai saatlerinde ve mesai saatleri dışında devlet memurları liyakat kurallarına uymak.

 

BURDUR/TEFENNİVakfı, SOSYAL YARDIM VE İNCELEME GÖREVLİSİ İlanı (1Kişi)
İlan No: 1188973  Son Başvuru: 29.11.2020 Evrak Son Teslim: 02.12.2020

- Bilgisayar sertifikasına sahip olmak veya lisans eğitiminde bilgisayar dersi (transkript) almış olmak. Word, Excel vb. temel bilgisayar programlarını iyi düzeyde kullanabiliyor olmak.
- En az (B) Sınıfı sürücü belgesine sahip olmak ve aktif olarak araç kullanıyor olmak.
- Aday vakfın bulunduğu ilçe sınırları içinde ikamet ediyor olmalı

Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi Unvanı ile alınacak personelde aranan şartlar:1) En az 4 yıllık Yükseköğretim kurumlarının herhangi birinden mezun olmak,2) İşe alım sürecinde geçerli olan Kamu Personeli Seçme sınavında 2019-2020 Yılı KPSS P3 puan türünde en az 60 puan almış olmak.3) Sosyal iletişim becerisine sahip olmak.4) Tefenni İlçe sınırlarında 20.11.2020 tarihinden önce 6 aydır ikamet ediyor olmak.5) Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek vücut veya akıl hastalığı engeli bulunmamak.6) Bilgisayar sertifikasına sahip olmak veya lisans eğitiminde bilgisayar dersi (transkript) almış olmak. Word, Excel vb. temel bilgisayar programlarını iyi düzeyde kullanabiliyor olmak.7) En az (B) Sınıfı sürücü belgesine sahip olmak ve aktif olarak araç kullanıyor olmak.8) En az 3 yıl süre ile vakfımızda çalışmak zorunda olduğunu taahhüt etmek.9) Mesai saatlerinde ve mesai saatleri dışında devlet memurları liyakat kurallarına uymak. 

 

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.