logo yeni

calisanlar2 copy

MANİSA YUNUSEMRE SYDV PERSONEL ALIM İLANI (17-10-2020)

Aktif . Yayınlanma Diğer İlanlar

manisa yunusemre

MANİSA/YUNUSEMREVakfı, BÜRO GÖREVLİSİ İlanı (1Kişi)
İlan No: 1176044  Son Başvuru: 23.10.2020 Evrak Son Teslim: 26.10.2020

 

 

- İLAN ŞARTLARI -
 1  -  Bilgisayar programlarını (Windows,Word, Excel, Powerpoint,vb programlar) kullanıyor olmak ve yeterlilik durumunu gösteren belgeye sahip olmak.
 2  -  4 yıllık Yükseköğrenim Kurumlarının Sosyal Hizmetler, İletişim Fakültesinin herhangi bir bölümünden mezun olmak, Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık(PDR) bölümü, Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri Lisans Programı, Fen ve Edebiyat Fakültelerine bağlı Psikoloji ve Sosyoloji bölümlerinin herhangi birinden mezun olarak lisans diplomasına sahip olmak.
 3  -  En az B sınıfı sürücü belgesi sahibi olmak.(Fiilen şehir içi ve şehir dışında araba kullanıyor olması gerekmekte olup araba kullanımı uygulamalı olarak tespit edilecektir.)
 4  -  Aday vakfın bulunduğu ilçe sınırları içinde ikamet ediyor olmalı
 5  -  1.4 yıllık Yükseköğrenim Kurumlarının Sosyal Hizmetler, İletişim Fakültesinin herhangi bir bölümünden mezun olmak, Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık(PDR) bölümü, Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri Lisans Programı, Fen ve Edebiyat Fakültelerine bağlı Psikoloji ve Sosyoloji bölümlerinin herhangi birinden mezun olarak lisans diplomasına sahip olmak. 2.En az B sınıfı sürücü belgesi sahibi olmak.(Fiilen şehir içi ve şehir dışında araba kullanıyor olması gerekmekte olup araba kullanımı uygulamalı olarak tespit edilecektir.) 3.Bilgisayar programlarını (Windows,Word, Excel, Powerpoint,vb programlar) kullanıyor olmak ve yeterlilik durumunu gösteren belgeye sahip olmak. 4.İlan tarihinden önce en az bir yıl yunusemre ilçe sınırları içinde ikamet ediyor olmak. 5.Görevini devamlı yapmasına engel olacak akıl sağlığı, vücut sağlığı ve özrü bulunmamak. 6.Erkek adaylar için askerlik görevini yapmış olmak. 7.30 yaşından gün almamış olmak. 8.Son iki yıl içinde yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavında KPSS P3 puan türünden en az 60 puan almış olmak. (Özel Şartlara ilişkin Belgeleri SYD Vakfına teslim eden adaylar KPSS P3 puanlarına göre en yüksekten başlanarak sıralanır ve alınacak personel sayısının 10 (on) katı kadar aday mülakata çağrılır) 9.Vakıf ayni yardımlarını muhtaç vatandaşlara zaman mefhumu olmaksızın dağıtabilecek fiziki yeterliliği sahip olmak. 10.İlçemize bağlı yuntdağı bölgesindeki en uzak bir köye (mahalleye) de zaman mefhumu olmaksızın gerektiğinde gece vakti tek başına araçla yardım malzemesi ulaştırabilecek yeterlilikte olmak. 11.Fiili olarak 9. ve 10. maddelerde istenilen şartları yerine getirmediği takdirde iş akdi feshini kabul etmek. 12.Mütevelli Heyeti alım yapıp yapmama hususunda serbesttir. 13.3 yıl içerisinde kendi isteği ile iş akdini sonlandırmayacağını taahhüt etmek. 14.İlk 3 yıl içerisinde iş akdini sonlandırmak isteyen adaylara muvafakat belgesi verilmeyecektir. Başvuru ayrıntıları için''yunusemrekaymakamligi.gov.tr''adresini ziyaret ediniz.

 

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.