logo yeni

calisanlar2 copy

DOĞU ANADOLU KALKINMA AJANSI PERSONEL ALIM İLANI (16-3-2020)

Aktif . Yayınlanma Diğer İlanlar

Dogu anadolu kalkinma dakaT.C. Doğu Anadolu Kalkınma Ajansı Personel Alım İlanı

T.C. Doğu Anadolu Kalkınma Ajansı (DAKA), 15.7.2018 tarihli ve 4 Sayılı Bakanlıklara Bağlı, İlgili, İlişkili Kurum ve Kuruluşlar ile Diğer Kurum ve Kuruluşların Teşkilatı Hakkında Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi, 25.01.2006 tarihli ve 5449 Sayılı Kalkınma Ajanslarının Hizmetlerine İlişkin Kanun ile 29.05.2019 tarih ve 30788 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Kalkınma Ajansları Personel Yönetmeliği hükümleri çerçevesinde TRB2 Düzey 2 Bölgesinde (Bitlis, Hakkari, Muş ve Van) çalıştırmak üzere ülkemizin ve bölgemizin kalkınmasına hizmet etmeye gönüllü, iletişime açık ve kendine güvenen, analitik ve stratejik düşünme becerisine sahip, değişen çalışma şartlarına uyum sağlayabilen, yeniliklere açık, insan ilişkileri, kendini ifade yeteneği ve iletişim becerileri güçlü, organizasyon ve yönetim becerisine sahip, görev verilecek herhangi bir birim ve/veya ilde şartsız görev yapmayı kabul edecek, çağın gerektirdiği bilgi sistemlerini/donanımları kullanma ve uygulama yeteneklerine sahip, seyahat engeli olmayan 3 (üç) uzman ve 3 (üç) destek personeli ile iç denetim faaliyetlerini sistematik ve disiplinli olarak uluslararası standartlar ve kamu iç denetim standartlarına uygun şekilde yapmak, Ajansın çalışmalarına değer katmak ve geliştirmek için kaynakların ekonomiklik, etkililik ve verimlilik esaslarına göre yönetilip yönetilmediğini değerlendirmek, bağımsız, nesnel güvence sağlamak, danışmanlık ve rehberlik yapmak üzere 1 (bir) iç denetçi alımı yapacaktır.

Doğu Anadolu Kalkınma Ajansının merkezi Van ili olup Ajansın faaliyet alanı Bitlis, Hakkari, Muş ve Van illerinden oluşmaktadır.

Sınavda başarılı olanlar, Kalkınma Ajansları Personel Yönetmeliğinin 27. maddesinin 1. fıkrasının (b) bendi hükmü gereğince bu illerin Genel Sekreterlikçe uygun görülen herhangi birinde çalışmayı kabul ve taahhüt eder. (İç denetçi Ajansın merkez çalışma ofisinin bulunduğu Van ilinde görevlendirilecektir.)

Tablo 1: Başvuru ve Sınav Bilgileri

Başvuru ve Sınav Bilgileri

İlan Tarihi

16 Mart 2020

Başvuru Tarihleri

4-15 Mayıs 2020

Sözlü Sınava Katılacakların İlan Tarihi

22  Mayıs 2020

Sözlü Sınav Tarihleri

Sınav tarihleri ayrıca duyurulacaktır

Sınav Başvuru Adresi

sinavbasvuru.sanayi.gov.tr internet adresinde bulunan Doğu Anadolu

Kalkınma Ajansı Sınav Başvuru bağlantısından yapılacaktır.

Sınav Yeri

Doğu Anadolu Kalkınma Ajansı Şerefiye Mah. Cumhuriyet Cad. 943. Sok. No: 1 65140 İpekyolu Van

Tel.: 0432 485 10 15

İlan ve Sınav Sonuçları Duyuru Adresi

www.daka.org.tr

İLANIN TÜMÜNE ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ.

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.