logo yeni

calisanlar2 copy

ANKARA NALLIHAN SYDV PERSONEL ALIM İLANI (25-2-2020)

Aktif . Yayınlanma Diğer İlanlar

ankara nallihanAnkara Nallıhan SYDV personel alım ilanı

 

 

 Büro görevlisi  03/03/2020  1 adet
- Milli Eğitim Bakanlığına bağlı kurumlar tarafından onaylı bilgisayar sertifikasına sahip olmak. ( Lisans dönemi alınan bilgisayar dersi transkript ile ispatlanmak şartıyla geçerlidir.) Bilgisayar programlarından Word, Excel, Powerpoint gibi kelime ve görüntü işleme programları ile bilgisayarda yapılabilecek temel iş ve işlevleri etkin olarak kullanma becerisine sahip olmak. ( gerekirse mülakatta uygulamalı soru sorulacaktır.)
- Dört (4) Yıllık Yükseköğretim Kurumlarının İktisat Fakültesi, İşletme Fakültesi, İletişim Fakültesi, Siyasal Bilgiler Fakültesi, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesinin ( İktisat, İşletme, Maliye, Muhasebe, Finansal Yönetim, Muhasebe ve Finans Yönetimi, Muhasebe ve Denetim, Çalışma Ekonomisi, Ekonometri, Bankacılık ve Sigortacılık) bölümlerinin herhangi birinden veya İşletme Fakültesi İşletme Bölümü Mezunu olmak ancak KHK ile kapatılmış olan Üniversitelerden mezun olanlar hariç.
- Erkek Adaylar için en az B Sınıfı sürücü belgesine sahip olmak.
- Aday vakfın bulunduğu ilçe sınırları içinde ikamet ediyor olmalı
- 1. Dört (4) Yıllık Yükseköğretim Kurumlarının İktisat Fakültesi, İşletme Fakültesi, İletişim Fakültesi, Siyasal Bilgiler Fakültesi, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesinin ( İktisat, İşletme, Maliye, Muhasebe, Finansal Yönetim, Muhasebe ve Finans Yönetimi, Muhasebe ve Denetim, Çalışma Ekonomisi, Ekonometri, Bankacılık ve Sigortacılık) bölümlerinin herhangi birinden veya İşletme Fakültesi İşletme Bölümü Mezunu olmak ancak KHK ile kapatılmış olan Üniversitelerden mezun olanlar hariç. 2-Sosyal iletişim becerisine sahip olmak. 3- Daha önce başka bir vakıfta çalışıyor iken herhangi bir nedenden dolayı işten çıkarılmamış olmak. 4- Milli Eğitim Bakanlığına bağlı kurumlar tarafından onaylı bilgisayar sertifikasına sahip olmak. ( Lisans dönemi alınan bilgisayar dersi transkript ile ispatlanmak şartıyla geçerlidir.) Bilgisayar programlarından Word, Excel, Powerpoint gibi kelime ve görüntü işleme programları ile bilgisayarda yapılabilecek temel iş ve işlevleri etkin olarak kullanma becerisine sahip olmak. ( gerekirse mülakatta uygulamalı soru sorulacaktır.) 5-Başvuru tarihi itibariyle son 2 yıldır Nallıhan İlçesinde ikamet ediyor olmak ve belgelendirmek. ( E-Devlet uygulaması üzerinden tarihçeli yerleşim yeri ve diğer adres belgesi) 6- İş tanımlarında belirtilen görevlerini aksatacak herhangi bir özrü bulunmamak, 7- Esnek mesai saatlerine uyum göstermek. 8- Yüksek Öğretim Kurumu Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Merkezi ( ÖSYM) tarafından 2018 veya 2019 yılında yapılan Kamu Personel Seçme Sınavından KPSSP3 Puan türüne göre en az 60 puan almış olmak. 9- Erkek Adaylar için en az B Sınıfı sürücü belgesine sahip olmak. NOT: Personel alımı ile ilgili genel şartlar ve özel şartlar ile diğer hususlara Kaymakamlık İlan Panosundan ve Kaymakamlık İnternet sitesinden ulaşılması gereklidir. Müracaat yeri : Nallıhan Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı (312) 785 20 07 e-posta :This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. İLANEN DUYRULUR 24.02.2020
 Sosyal yardım ve inceleme görevlisi  03/03/2020  1 adet
   - Bilgisayar programlarını rahatlıkla kullanabilmek ve Milli Eğitim Bakanlığına bağlı kurumlar tarafından onaylı bilgisayar sertifikasına sahip olmak. (Lisans dönemi alınan bilgisayar dersi transkript ile ispatlanmak şartıyla geçerlidir.)
- Dört (4) Yıllık Yükseköğretim Kurumlarının Sosyal Hizmetler, Sosyoloji, Psikoloji, Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik, Halkla İlişkiler bölümleriyle, İletişim Fakültesi, İktisat Fakültesi, İşletme Fakültesi, Siyasal Bilgiler Fakültesi , İktisadi ve İdari Bilimler fakültelerinden (Kamu Yönetimi, İktisat, Maliye, Uluslararası İlişkiler, İşletme Bölümleri) birinden veya İşletme Fakültesi İşletme bölümünden mezun olmak ancak KHK ile kapatılmış olan Üniversitelerden mezun olanlar hariç.
- En az B Sınıfı Ehliyete sahip olmak, iyi derecede araç kullanabilmek, seyahat engeli olmamak.
- Aday vakfın bulunduğu ilçe sınırları içinde ikamet ediyor olmalı
- 1. Dört (4) Yıllık Yükseköğretim Kurumlarının Sosyal Hizmetler, Sosyoloji, Psikoloji, Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik, Halkla İlişkiler bölümleriyle, İletişim Fakültesi, İktisat Fakültesi, İşletme Fakültesi, Siyasal Bilgiler Fakültesi , İktisadi ve İdari Bilimler fakültelerinden (Kamu Yönetimi, İktisat, Maliye, Uluslararası İlişkiler, İşletme Bölümleri) birinden veya İşletme Fakültesi İşletme bölümünden mezun olmak ancak KHK ile kapatılmış olan Üniversitelerden mezun olanlar hariç. 2-Sosyal iletişim becerisine sahip olmak, çevreyi sosyal dokuyu tanıyor olmak. 3- işin Niteliği ve Vakfın ihtiyacı gereği erkek aday olmak. Çalışma şartları göz önünde bulundurulduğundan merkez ve kırsal mahallelerden müracaatta bulunan vatandaşların yerinde tespiti (hane ziyareti), vb. 4- Daha önce başka bir vakıfta çalışıyor iken herhangi bir nedenden dolayı işten çıkarılmamış olmak. 5- Bilgisayar programlarını rahatlıkla kullanabilmek ve MEB onaylı bilgisayar sertifikasına sahip olmak. (Lisans dönemi alınan bilgisayar dersi transkript ile ispatlanmak şartıyla geçerlidir.) 6- Kamu veya Özel Sektör de muhasebe, bilgisayar, halkla ilişkiler, büro yönetimi alanlarının birinde en az 3 yıl çalışmış olmak. (1080 SGK prim günü, SGK Hizmet dökümü ile tecrübesini belgelendirmek .) 7-Başvuru tarihi itibariyle son 2 yıldır Nallıhan İlçesinde ikamet ediyor olmak ve belgelendirmek. 8- İş tanımlarında belirtilen görevlerini aksatacak herhangi bir özrü bulunmamak, 9- Yüksek Öğretim Kurumu Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Merkezi ( ÖSYM) tarafından 2018 veya 2019 yılında yapılan Kamu Personel Seçme Sınavından KPSSP3 Puan türüne göre en az 60 puan almış olmak. 10- En az B Sınıfı Ehliyete sahip olmak, iyi derecede araç kullanabilmek. NOT: Personel alımı ile ilgili genel şartlar ve özel şartlar ile diğer hususlara Kaymakamlık İlan Panosundan ve Kaymakamlık İnternet sitesinden ulaşılması gereklidir. Müracaat yeri : Nallıhan SYDV (312) 785 20 07 e-posta :This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. 24.02.2020


SYDV Başvuru Bağlantısı

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.