logo yeni

calisanlar2 copy

ISPARTA AKSU SYDV PERSONEL ALIM İLANI (8-2-2020)

Aktif . Yayınlanma Diğer İlanlar

isparta aksuIsparta Aksu SYDV personel alım ilanı

 

 

 Büro görevlisi  15/02/2020  1 adet
- .Excel vb. temel bilgisayar programlarını, donanımlarını ve ekipmanlarını kurulum programlarını iyi düzeyde kullanabilmek ve bilgisayar sertifikasına sahip olmak. Adayların bilgisayar kullanabilme düzeyleri (Word ,Excel ve Powerpoint programlarını kullanabilme, grafik ve slayt hazırlama), kendilerini ifade edebilme, hal ve hareket kişilik özellikleri mesleğe uygunluk,strese dayanıklılık mesleki bilgi beceri, proje yazma ve üretme yeteneğine sahipliliği ve genel kültürleri değerlendirilecektir.
- İŞLETME İKTİSAT HUKUK SOSYOLOJi VE PİSİKOLOJi BÖLÜMLERİNDEN 4 YILLIK FAKÜLTE VEYA DENGİNDEN MEZUN OLMAK
- . İngilizce bilmek, KPDS - YDS de 50 puan almak (YÖK? çe eşdeğerliliği kabul edilen diğer yabancı dil sınavlarından en az eş değer puanı almak TOEFL, IELTS gibi)
- EN AZ B EHLİYETİNE SAHİP OLMAK
- Aday vakfın bulunduğu ilçe sınırları içinde ikamet ediyor olmalı
- B) ÖZEL ŞARTLAR ci Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) tarafından 2018-2019 yılında yapılan Kamu Personel Seçme Sınavından KPSSP3 puan türüne göre en az 60 puan almış olmak, 3-Üniversitelerin 4 yıllık lisans mezunu olarak lisans diplomasına sahip olmak Büro Görevlisi için : a- En az 5 yıldır Aksu İlçesinde ikamet etmek. b- İktisat -İşletme ve Hukuk fakültelerinden mezun olmak c- Yabancı dil eğitimi veya kurs belgesine sahip olmak d- Engellilerle ilgili iletişim dili becerisine sahip olmak bu alanlarda en az 2 yıl çalıştığını belgelemek. e- Bilgisayar sertifikasına sahip olamak. 4. İngilizce bilmek, KPDS - YDS de 50 puan almak (YÖK? çe eşdeğerliliği kabul edilen diğer yabancı dil sınavlarından en az eş değer puanı almak TOEFL, IELTS gibi) 5- Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek vücut veya akıl hastalığı veya vücut sakatlığı ile özrü bulunmamak, 6 En az B sınıfı ehliyet sahibi olmak yada işe başladıktan sonra 3 aylık süre içerisinde en az B sınıfı ehliyete sahip olmak. 7-İşin Süresi: Daimi (3 Ay Deneme Süreli) 10- Aksu Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı başkanlığınca 3 ay içerisinde performansı yeterli görülmeyen ve taahhütleri yerine getirmediği anlaşılan personelin sözleşmesi yenilenmeyecektir. 11- Aksu Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Başkanlığınca performansı yeterli görülen personele en az bi yıl süreyle, iş değiştirmek maksadıyla başka Kurum veya Kuruluşlara geçme muafakatı verilmeyecektir. 12- Vakıf komisyonu genel ve özel kriterleri yerine getiren en uygun adayı seçme yetkisine sahiptir. 1.Sınava katılmak isteyen adaylar, istenilen bilgi ve belgeleri en geç 19/02./2020 ÇARŞAMBA günü saat 17.00 ye kadar Aksu İlçesi Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Başkanlığı, Hükümet Konağı kat : 2 Aksu/ISPARTA adresine şahsen elden teslim etmek zorundadırlar. 2-Başvuru sırasında Kurumumuz tarafından aranan belgeler incelendikten sonra eksik belgesi olanların başvuruları kabul edilmeyecektir
 Sosyal yardım ve inceleme görevlisi  15/02/2020  1 adet
    Word.Excel vb. temel bilgisayar programlarını, donanımlarını ve ekipmanlarını kurulum programlarını iyi düzeyde kullanabilmek ve bilgisayar sertifikasına sahip olmak. Adayların bilgisayar kullanabilme düzeyleri (Word ,Excel ve Powerpoint programlarını kullanabilme, grafik ve slayt hazırlama), kendilerini ifade edebilme, hal ve hareket kişilik özellikleri mesleğe uygunluk,strese dayanıklılık mesleki bilgi beceri, proje yazma ve üretme yeteneğine sahipliliği ve genel kültürleri değerlendirilecektir.
- 3-Üniversitelerin 4 yıllık lisans mezunu olarak lisans diplomasına sahip olmak Ekonomi- Bankacılık ve Hukuk veya Sosyoloji ve Pisikoloji bölümlerinden mezun olmak veya alanında yüksek lisansını tamamlamış olmak. Açık öğretim fakülteleri hariç ;
- 4. İngilizce bilmek, KPDS - YDS de 70 puan almak (YÖK? çe eşdeğerliliği kabul edilen diğer yabancı dil sınavlarından en az eş değer puanı almak TOEFL, IELTS gibi)
- En AZ B SINIFI EHLİYETİ OLMAK
- Aday vakfın bulunduğu il sınırları içinde ikamet ediyor olmalı
- 2- Yükseköğretim Kurulu Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) tarafından 2018-2019 yılında yapılan Kamu Personel Seçme Sınavından KPSSP3 puan türüne göre en az 60 puan almış olmak, 3-Üniversitelerin 4 yıllık lisans mezunu olarak lisans diplomasına sahip olmak Ekonomi- Bankacılık ve Hukuk veya Sosyoloji ve Pisikoloji bölümlerinden mezun olmak veya alanında yüksek lisansını tamamlamış olmak. Açık öğretim fakülteleri hariç ; Sosyal yardım ve İnceleme Görevlisi için: a ? En az 5 yıldır Isparta merkez veya İlçelerinde ikamet etmek. b- Yeminli Mali Müşavir yanında en az 5 yıl çalışmış olmak. c ? Kamu yada Özel bankalarda en az 5 yıl çalışmış olmak. ( TMSF Karışmamış bankalar ) d- Leizin ve frozing derecelendirme kuruluşlarında en az 5 yıl çalışmış olmak e ? Katılım bankalarında 5 yıl çalışmış olmak. f- Hukuk alanında ise 5 yıl Avukatlık bürosunda çalışmak veya Avukatlık yaptığını Baro kayıtlarından belgelemek. g- Uzlaşmacı ve Konkordato komiserliği belgesi olmak h- Toplamda en az 6 yıl yukarıdaki kurumlarda veya birkaçında çalıştığını belgelemek. Aksu Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı başkanlığınca 3 ay içerisinde performansı yeterli görülmeyen ve taahhütleri yerine getirmediği anlaşılan personelin sözleşmesi yenilenmeyecektir. 11- Aksu Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Başkanlığınca performansı yeterli görülen personele en az beş yıl süreyle, iş değiştirmek maksadıyla başka Kurum veya Kuruluşlara geçme muafakatı verilmeyecektir. 12- Vakıf komisyonu genel ve özel kriterleri yerine getiren en uygun adayı seçme yetkisine sahiptir.


SYDV Başvuru Bağlantısı

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.