logo yeni

calisanlar2 copy

AFYONKARAHİSAR İSCEHİSAR SYDV PERSONEL ALIM İLANI (21-11-2019)

Aktif . Yayınlanma Diğer İlanlar

afyonkarahisar emirdagAfyonkarahisar İscehisar SYDV personel alım ilanı

 

 

 Büro görevlisi  26/11/2019  1 adet
- İyi derecede bilgisayar (Windows, Word, Excel, PowerPoint vb.) kullanıyor olmak
- B Sınıfı Sürücü Belgesine Sahip Olmak
- Aday vakfın bulunduğu ilçe sınırları içinde ikamet ediyor olmalı
- 1. Üniversitelerin en az 4 (dört) yıllık eğitim veren bölümlerinin birinden mezun olmak, 2. B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak ve aktif sürüş kabiliyetine sahip olmak, 3. İlan tarihinden en az 3 ay önce İscehisar ilçesi sınırları içerisinde ikamet ediyor olmak ( Nüfus Müdürlüğünden alınacak belgeyle belgelendirmek ) 4. İyi derecede bilgisayar (Windows, Word, Excel, PowerPoint vb.) kullanıyor olmak, 5. Sosyal iletişim becerisine sahip olmak, çevreyi sosyal dokuyu tanıyor olmak, 6. Daha önce başka bir Vakıfta çalışıyor iken herhangi bir nedenden dolayı işten çıkarılmamış olmak, 7. Adli ve idari soruşturma sonucunda işe başlamasına engel bir durumu bulunmamak. 8. Bir unvana başvuru yapan aday diğer unvana başvuru yapamayacaktır.
 Sosyal yardıım ve inceleme görevlisi  26/11/2019  1 adet
   - İyi derecede bilgisayar (Windows, Word, Excel, PowerPoint vb.) kullanıyor olmak,
- B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak
- Aday vakfın bulunduğu ilçe sınırları içinde ikamet ediyor olmalı
- 1. Üniversitelerin en az 4 (dört) yıllık eğitim veren bölümlerinin birinden mezun olmak, 2. B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak ve aktif sürüş kabiliyetine sahip olmak, 3. İlan tarihinden en az 3 ay önce İscehisar ilçesi sınırları içerisinde ikamet ediyor olmak ( Nüfus Müdürlüğünden alınacak belgeyle belgelendirmek ) 4. İyi derecede bilgisayar (Windows, Word, Excel, PowerPoint vb.) kullanıyor olmak, 5. Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi Kadrosu için işin niteliği ve Vakfın ihtiyacı gereği Erkek aday olmak, 6. Sosyal iletişim becerisine sahip olmak, çevreyi sosyal dokuyu tanıyor olmak, 7. Daha önce başka bir Vakıfta çalışıyor iken herhangi bir nedenden dolayı işten çıkarılmamış olmak, 8. Adli ve idari soruşturma sonucunda işe başlamasına engel bir durumu bulunmamak. 9. Bir unvana başvuru yapan aday diğer unvana başvuru yapamayacaktır.


SYDV Başvuru Bağlantısı

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.