logo yeni

calisanlar2 copy

KIRIKKALE BALIŞEYH SYDV PERSONEL ALIM İLANI (12-11-2019)

Aktif . Yayınlanma Diğer İlanlar

kirikkale baliseyhKırıkkale Balışeyh SYDV personel alım ilanı

 

 

 Büro görevlisi  21/11/2019  1 adet
- Word, Excel vb. temel bilgisayar programlarını iyi düzeyde kullanabilmek
- En az 4 yıllık (İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, Eğitim Fakülteleri, Fen Edebiyat Fakülteleri ile Sosyoloji, Psikoloji, Psikolojik Danışmanlık Rehberlik, Halkla İlişkiler, İletişim ve Sosyal Hizmetler) bölümlerinin herhangi birisinden lisans eğitimini tamamlamış olmak.
- Yüksek Lisans, KPDS ve benzeri dil sınavları sonucu, alanı ile ilgili sertifikalar, iş deneyimi olanlar, işe almada öncelikli olarak değerlendirilecektir.
- En az B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak ve aktif olarak araç kullanabiliyor olmak.
- Aday vakfın bulunduğu il sınırları içinde ikamet ediyor olmalı
- Büro Görevlisi: a) Word, Excel vb. temel bilgisayar programlarını iyi düzeyde kullanabilmek b) Sosyal iletişim becerisine sahip olmak. c) Yüksek Lisans, KPDS ve benzeri dil sınavları sonucu, alanı ile ilgili sertifikalar, iş deneyimi olanlar, işe almada öncelikli olarak değerlendirilecektir. d) Her türlü mevsim ve iklim şartında görevini devamlı yapmasına engel olabilecek hastalığı ile vücut veya akıl hastalığı veya vücut sakatlığı ile özrü bulunmamak, (Göreve başlaması uygun bulunan adaylardan bu durumu belirtir tam teşekküllü bir hastaneden alınmış sağlık raporu istenecektir) e) En az B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak ve aktif olarak araç kullanabiliyor olmak. f) 4734 sayılı Kamu İhale Kanununu ve Muhasebeyi iyi düzeyde biliyor olmak, bunlarla ilgili sertifikaları olanlar öncelikli olarak değerlendirilecektir. g) Kırıkkale merkez veya İlçelerinde geriye dönük en az 3 sene ikamet ediyor olmak. ğ) İlan detaylarına www.baliseyh.gov.tr web sitesinden, https://www.facebook.com/Baliseyhkaymakamligi/ adresinden veya Vakfımız ilan panosundan ulaşılabilir.


SYDV Başvuru Bağlantısı

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.