logo yeni

calisanlar2 copy

GİRESUN ÇANAKÇI SYDV PERSONEL ALIM İLANI (12-11-2019)

Aktif . Yayınlanma Diğer İlanlar

giresun camolukGiresun Çanakçı SYDV personel alım ilanı

 

 

 Sosyal yardım ve inceleme görevlisi  20/11/2019  1 adet
- 4. Bilgisayar programlarını rahatlıkla kullanabilmek ve Milli Eğitim Bakanlığına bağlı kurumlar tarafından onaylı bilgisayar sertifikasına sahip olmak. (Lisans dönemi alınan bilgisayar dersi transkriptle ispatlanmak şartıyla geçerlidir.)
- 3. Araç kullanabilmek için şoför bilgi ve tecrübesine sahip olmak ve en az B sınıfı ehliyet sahibi olmak.
- Aday vakfın bulunduğu il sınırları içinde ikamet ediyor olmalı
- 1. 4 (Dört) Yıllık Lisans programlarının; Sosyoloji,Psikoloji,Sosyal Hizmetler,Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık,Halkla İlişkiler veya diğer fakültelerin 4 (Dört) yıllık bölümlerinden mezun olarak lisans diplomasına sahip olmak. 2. Başvuru tarihi itibariyle son 1 yıldır Giresun ve İlçelerinde ikamet ediyor olmak ve ikamet ettiğini belgelemek.İl dışından yapılan başvurular kabul edilmeyecektir. 3. Araç kullanabilmek için şoför bilgi ve tecrübesine sahip olmak ve en az B sınıfı ehliyet sahibi olmak. 4. Bilgisayar programlarını rahatlıkla kullanabilmek ve Milli Eğitim Bakanlığına bağlı kurumlar tarafından onaylı bilgisayar sertifikasına sahip olmak. (Lisans dönemi alınan bilgisayar dersi transkriptle ispatlanmak şartıyla geçerlidir.) 5. Sosyal İletişim becerisine sahip olmak, 6. İşin niteliği ve Vakfın ihtiyacı gereği Erkek aday olmak.Çalışma şartları göz önünde bulundurulduğundan Köy ve Mahallelerden müracaatta bulunan vatandaşların yerinde tespiti (Hane ziyareti),kömür yardımlarının yerinde dağıtımı vs. 7. Adayların İngilizce yeterlilik durumunu gösteren (KPDS,KPSS,TOEFL,IELTS) gibi belgelerin ibraz edilmesi tavsiye edilmektedir. 8. Öğrenmeye sürekli gelişime açık olma ve belirli vizyon ve görev sorumluluğu bilinci içerisinde,disiplinli çalışma alışkanlığına,devlet vakarına ve ciddiyetine yakışan ahlak ve tutuma sahip olmak. 9. İşe yerleşen personel en az 10 (On) yıl Çanakçı?da kalmayı taahhüt edecek ve 10 (on) yıl içinde tayin (geçiş) talebinde bulunmayacak.10 yıldan önce ayrılan personel 30.000 (Otuzbinlira) tazminat ödemeyi kabul edecek.


SYDV Başvuru Bağlantısı

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.