logo yeni

calisanlar2 copy

BİTLİS AHLAT SYDV PERSONEL ALIM İLANI (05-10-2019)

Aktif . Yayınlanma Diğer İlanlar

bitlis ahlatBitlis Ahlat SYDV personel alım ilanı

 

 

 Sosyal yardım ve inceleme görevlisi  13/10/2019  2 adet
- Word,Excel,Powerpoint ve diğer ofis programları ile Windows İşletim Sistemini bilmek
- Erkek Adaylar için 4 Yıllık Yükseköğretim Kurumlarının herhangi bir bölümünden mezun olmak Bayan Adaylar için 4 Yıllık Yükseköğretim Kurumlarının Sosyal Hizmetler,Halkla İlişkiler ve Tanıtım, Sosyoloji, Psikoloji , Turizm ve İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi bölümlerinden mezun olmak
- Erkek Adaylar için en az B sınıfı ehliyete sahip olmak ve aktif olarak araç kullanıyor olmak
- Aday vakfın bulunduğu ilçe sınırları içinde ikamet ediyor olmalı
- 1) Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak. 2) Medeni haklarını kullanma ehliyetine sahip olmak. 3) 18 yaşını bitirmiş olmak ve 35 yaşını doldurmamış olmak. 4) Erkek adayların askerlik görevini yapmış veya muaf olmak ya da askerlikle ilişkisi bulunmamak. 5) Kamu haklarından mahrum bulunmamak. 6) Türk Ceza Kanununun 53 üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikâp, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkûm olmamak. 7) Görevin özelliğine göre eğitim, yaş, tecrübe gibi özel şartları taşımak. 8) ÖSYM tarafından yapılan geçerli Kamu Personeli Seçme Sınavının 2018-2019 KPSSP3 puan türünde en az 60 puan almış olmak. KPSS puanlarına göre en yüksekten başlanarak sıralanır ve alınacak Personel sayısının 5(beş) katı kadar aday mülakata çağrılır. 9) İş Tanımlarında belirtilen nitelikleri taşımak. 10) İş-Kura kayıt yaptırmış olmak. 11) Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akli yada bedensel engeli bulunmamak. 12) Vakıf sınırları içerisinde ikamet etmek ve müracaat tarihi itibarı ile Ahlat ilçe sınırları içerisinde en az 6 ay ikamet ediyor olmak. 13) Personel alımını yapıp yapmamakta Ahlat Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Mütevelli Heyeti yetkilidir. 14) Evrak teslimi Ahlat Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfına şahsen yapılacak olup kargo,posta, eposta vb şeklinde yapılacak başvurular kesinlikle kabul edilmeyecektir.

 
SYDV Başvuru Bağlantısı

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.