logo yeni

calisanlar2 copy

SAĞLIK BAKANLIĞI İÇ KONTROL UZMANI DANIŞMANI İLANI (18-6-2019)

Aktif . Yayınlanma Diğer İlanlar

saglik bakanligiSAĞLIK SİSTEMİNİN GÜÇLENDİRİLMESİ VE DESTEKLENMESİ PROJESİ KAPSAMINDA İÇ KONTROL UZMANI DANIŞMANI İSTİHDAMI DUYURUSU


Türkiye Cumhuriyeti Hükümeti, Sağlık Sisteminin Güçlendirilmesi ve Desteklenmesi Projesinin (SSGDP) uygulanabilmesi amacıyla Uluslararası İmar ve Kalkınma Bankası’ndan ikraz (İkraz No: 8531-TR ) temin etmiştir.

T.C. Sağlık Bakanlığı Strateji Geliştirme Başkanlığı, SSGDP kapsamında Sağlık Bakanlığı bünyesinde, COSO İç Kontrol Çerçevesi ile uyumlu, etkin bir iç kontrol sistemi kurulmasına yönelik merkez ve taşra birimlerinin süreçlerinin belirlenmesi, iş akışlarının çizilmesi konu çalışmalarında görevlendirilmek üzere tam gün çalışma esasıyla İç Kontrol Uzmanı istihdam edecektir.


Danışmanlık için aranan nitelikler:

  1. Örgün eğitim veren Fakültelerinin Mühendislik veya İktisadi/İdari Bilimler bölümlerinin birinden lisans düzeyinde (tercihen endüstri/bilgisayar mühendisliği alanında) mezun olmak,

  2. Tercihen endüstri/bilgisayar mühendisliğinde yüksek lisans/doktora yapmış veya yapıyor olmak,

  3. En az 5 yıllık iş tecrübesine sahip olmak (tercihen süreç modelleme, iş akışları, risk yönetimi konularında iş tecrübesi),

  4. İç kontrol, süreç, iş akışları ve risk yönetimi alanında en az 2 yıllık iş tecrübesine sahip olduğunu belgelendirmek,

  5. MS Office, MS Visio, MS Project vb. proje yönetim araçları konusunda iyi derecede bilgi sahibi olmak,

  6. Tercihen, ÖSYM tarafından düzenlenen Yabancı Dil Tespit Sınavı KPDS/YDS/ÜDS’den İngilizce alanında son 5 yıl içinde en az 55 puan almış olmak veya ÖSYM denklik tablosuna göre KPDS/YDS/ÜDS sınavında 55 puana denk gelen puanı almış olmak veya eğitim dili İngilizce olan bir üniversiteden (lisans, yüksek lisans, doktora düzeyinde) mezun olmak.

Not: Adaylarla, mülakat esnasında uygulamalı ve sözlü mülakat yapılacaktır.

Başvuru yapmak isteyen adayların, aranılan nitelikleri ne oranda taşıdıklarını, “aranılan nitelikler” başlığı altındaki sıralamaya uygun olarak gösteren, www.sgb.saglik.gov.tr; www.saglik.gov.tr web sayfalarımızda yer alan başvuru mektubu ve özgeçmiş formu örneğine göre imzalı olarak hazırlayıp (özgeçmişlerinde atıfta bulunulan diploma, sertifika, referans mektubu, vb. belgelerin birer fotokopisiyle birlikte) en geç 28.06.2019 tarihinde saat 18:00’e kadar aşağıdaki adrese e-mail yoluyla veya elden ulaştırmaları gerekmektedir.

Adres: Bilkent Yerleşkesi Dumlupınar Bulvarı
Üniversiteler Mah. 6001.Cad. No: 9 Kat:3 Çankaya/ANKARA
Elektronik Posta: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Söz konusu hizmet için gerekli diğer şart, koşul hakkında ayrıntılı bilgi için lütfen belirtilen web sayfalarımızı ziyaret ediniz:

www.sgb.saglik.gov.tr

www.saglik.gov.tr

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.