logo yeni

calisanlar2 copy

BALIKESİR ALTIEYLÜL SYDV PERSONEL ALIM İLANI (14-6-2019)

Aktif . Yayınlanma Diğer İlanlar

balikesir bigadicBalıkesir Altıeylül SYDV personel alım ilanı

 

 

 Büro görevlisi  21/06/2019  1 adet
- Microsoft Office programlarını aktif olarak kullanabilmek ve bunu Milli Eğitim Bakanlığı Kurumlarınca veya üniversitelerce verilen sertifika ile belgelendirmek.
- Üniversitelerin en az 4 yıllık örgün lisans eğitimi veren Bilgisayar Mühendisliği, Bilgisayar Teknolojileri ve Bilişim Sistemleri, Bilgisayar ve Yazılım Mühendisliği, Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği bölümlerinin herhangi birinden mezun olmak.
- En az 6 (altı) aylık B sınıfı sürücü belgesine sahip olup, aktif olarak araç kullanabiliyor olmak.
- Aday vakfın bulunduğu il sınırları içinde ikamet ediyor olmalı
- 1)Üniversitelerin en az 4 yıllık örgün lisans eğitimi veren Bilgisayar Mühendisliği, Bilgisayar Teknolojileri ve Bilişim Sistemleri, Bilgisayar ve Yazılım Mühendisliği, Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği bölümlerinin herhangi birinden mezun olmak. 2)ÖSYM tarafından 2018 yılında lisans mezunları için yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavında KPSSP3 puan türünde en az 60 puan almak. 3)Microsoft Office programlarını aktif olarak kullanabilmek ve bunu Milli Eğitim Bakanlığı Kurumlarınca veya üniversitelerce verilen sertifika ile belgelendirmek. 4)En az 6 (altı) aylık B sınıfı sürücü belgesine sahip olup, aktif olarak araç kullanabiliyor olmak. 5)Mülakaatta adaylara araç kullanımı fiili olarak yaptırılacaktır. 6)Adayların bilgisayar bilgi tecrübe ve kullanımları uygulamalı olarak değerlendirilecektir. 7)Evrak teslimi şahsen yapılacak olup kargo, posta yolu ile evrak teslim alınmayacaktır. 8) İlan tarihinden en az 6 ay öncesi Balıkesir İli sınırları içersinde ikamet ediyor olmak ve söz konusu durumla ilgili Nüfus Müdürlüğünden alınmış belge sunmak.


SYDV Başvuru Bağlantısı

 

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.