logo yeni

calisanlar2 copy

İSTANBUL ÇATALCA SYDV PERSONEL ALIM İLANI (29-5-2019)

Aktif . Yayınlanma Diğer İlanlar

istanbul catalcaİstanbul Çatalca SYDV personel alım ilanı

 

 

 Sosyal yardım ve inceleme görevlisi  12/06/2019  1 adet
- Bilgisayar ve ofis programlarını iyi derecede kullanıyor olabilmek ve bu konuda aldığı eğitimi belgelendirmek
- En az dört (4) yıllık Psikoloji, Rehperlik ve Psikolojik Danışmanlık, Sosyoloji, ve Sosyal Hizmet bölümlerinin herhangi birinden mezun olmak 
- Erkek adaylar için en az B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak
- Aday vakfın bulunduğu ilçe sınırları içinde ikamet ediyor olmalı
- 1-Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak 2-Medeni haklarını kullanma ehliyetine sahip olmak 3-Son Başvuru tarihi itibariyle 30 yaşını doldurmamış olmak 4-Erkek adayların askerlik görevini yapmış ya da askerlikle ilişkisi bulunmaması 5-Kamu haklarından mahrum bulunmamak 6-Çatalca ilçesinde en az 5(beş) yıldır ikamet ediyor olmak, (Üniversite sebebi ile adres değiştirenlerin ailelerinin ikameti esas alınacaktır) 7-İşe alım sürecinde geçerli olan (KPSS 2017-2018) KPSS P3 puan türünden en az 60 puan almış olmak 8-Görevini devamlı yapmasına engel sağlık problemi bulunmamak 9-Adli sicil kaydı bulunmamak ve geçmişte herhangi bir suctan hüküm giymemiş (ceza almamış) olmak -Başvuruda bulunan adaylar belirtilen şartları taşımaları halinde gerekli evrakları asılları ile birlikte evrak teslim sürecinde Çatalca Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfına teslim etmeleri gerekmektedir -Bu belgelerin vakıfça belirtilen zaman aralığında teslim alınması sonucunda müracaat işlemleri tamamlanmış olacaktır. Bu evrakları teslim etmeyen adayların başvuruları geçersiz sayılacaktır. -Başvurular şahsen yapılacak olup posta yoluyla müracaat kabul edilmeyecektir -Başvuru şartlarını taşıdığı tespit edilenler, sistem tarafından en yüksek KPSS P3 puanından başlamak üzere, alt puana doğru sıralanarak alınacak olan personel sayısının (5) katı kadar aday belirlenecektir. -Belirlenen adaylar güvenlik soruşturmasına tabii tutulacak olup, olumlu sonuçlanan adaylar mülakata çağırılıp sözlü sınava tabi tutulacaktır. -Başvuru tarihinin sona ermesine müteakiben mülakata katılmaya hak kazananların listesi, mülakat yeri ve tarihi adaylar aranılarak ve mail adreslerine bilgilendirme gönderilerek bildirilecek ve vakıf ilan panosuna asılmak suretiyle ilan edilecektir. -Mülakata katılmaya hak kazanacakların başvurularını takip etmesi gerekmekte olup, kişilerin ikametgah adresine ayrıca tebligat yapılmayacaktır. -Ayrıntılı bilgiye Çatalca Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfını arayarak ulaşabilirsiniz.


SYDV Başvuru Bağlantısı

 

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.