logo yeni

calisanlar2 copy

ORDU ÜNYE SYDV PERSONEL ALIM İLANI (16-5-2019)

Aktif . Yayınlanma Diğer İlanlar

ordu ulubeyOrdu Ünye SYDV personel alım ilanı

 

 

 Büro görevlisi  28/05/2019  1 adet

- İyi derecede bilgisayar (Windows, MS Office, İnternet Programları vb.) kullanabilmek.
- Lisans Mezuniyet Bölümü Şartları: Üniversitelerin 4 yıllık Fakültelerinin; İktisat, İşletme, Maliye, Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri, Yönetim Bilişim Sistemleri, Uluslararası İlişkiler, Ekonometri, Halkla İlişkiler, Sosyoloji, Psikoloji, Sosyal Hizmetler ve İstatistik bölümlerinin birinden mezun olarak lisans diplomasına sahip olmak. 
- (B) sınıfı ehliyeti olmak ve arazi koşullarında aktif araç kullanmak.
- Aday vakfın bulunduğu ilçe sınırları içinde ikamet ediyor olmalı
- Adaylar ?Genel Şartlara? aşağıdaki adresten ulaşabilir https://appext.aile.gov.tr/vakifilan/Login.aspx ÖZEL ŞARTLAR - İlan tarihi başlangıcı itibariyle son 6 (altı) aydır, Ünye?de ikamet etmek - 2017-2018 yıllarında ÖSYM tarafından yapılan Geçerli Kamu Personel Seçme Sınavında KPSS P3 puan türünden en az 60 puan almak - (B) sınıfı ehliyeti olmak ve arazi koşullarında aktif araç kullanmak - Askerliğini yapmış ya da askerlikten muaf olmak - Beden ve ruh sağlığı bakımından görevin yapılmasına engel olabilecek bir durumu olmamak - Adli sicil kaydı bulunmamak. -İyi derecede bilgisayar (Windows, MS Office, İnternet Programları v.b.) kullanabilmek BAŞVURUDA İSTENEN BELGELER 1-Nüfus cüzdan fotokopisi 2-Diploma/mezuniyet belgesi ve transkript belgesi 3-Son altı ay içinde çekilmiş 2 adet fotoğraf 4-Bilgisayarda yazılmış özgeçmiş 5-Ünye?de son altı(6) aydır oturduğuna dair ikametgah belgesi 6-İş başvuru dilekçesi 7-Sürücü belgesi 8-Adli sicil belgesi 9- Askerlik yaptığını gösterir belge/muafiyet belgesi 10- Sağlık raporu 11- KPSS belgesi Evrak teslim yeri: Ünye SYD Vakfı, son teslim tarihi 29.05.2019 saat: 17,00 dır NOT : Evrak teslimi şahsen yapılacaktır. Kargo, posta vb. şekilde yapılan başvuru kabul edilmeyecek İşe Alım Süreci ? Adaylar https://appext.aile.gov.tr/vakifilan/Login.aspx adresinden ön başvuruda bulunur. ? Online olarak, 14.05.2019-28.05.2019 tarihleri arasında, başvuran adaylar, genel ve özel şartlara ilişkin belgelerin aslını, SYD Vakfına teslim eder. Ünye SYD Vakfında 1 kişi istihdam edilecek olup, ilgili mevzuat gereğince:KPSS P3 puanına göre en yüksek olan, ilk 5 kişi mülakata çağrılacaktır. ? Evrakları süresi içinde teslim etmeyen/evrakları genel ve özel şartları taşımayan adayın başvurusu değerlendirilmeyecektir. ? 31.05.2019 tarihinde saat 14:00 da Kaymakamlık A toplantı salonunda mülakat yapılacaktır. Vakfımız mülakat sonunda personel alıp almamakta serbesttir.Detaylı bilgi: www.unye.gov.tr


SYDV Başvuru Bağlantısı

 

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.