logo yeni

calisanlar2 copy

MANİSA KÖPRÜBAŞI SYDV PERSONEL ALIM İLANI (13-5-2019)

Aktif . Yayınlanma Diğer İlanlar

manisa koprubasiManisa Köprübaşı SYDV personel alım ilanı

 

 

 Büro görevlisi  24/05/2019  1 adet

- Bilgisayar Kullanım Sertifikası
- 4 Yıllık Yükseköğretim Kurumlarından İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, İktisat Fakültesi, Siyasal Bilimler Fakülteleri bölümleri ile Sosyoloji, Psikoloji, Halkla İlişkiler, İletişim ve Sosyal Hizmetler, Bilgisayar Mühendisliği, Bankacılık ve Finans, İnsan Kaynakları Yönetimi, Bilgisayar Programcılığı bölümleri
- En düşük B Sınıfı sürücü belgesi
- Aday vakfın bulunduğu ilçe sınırları içinde ikamet ediyor olmalı
- 1) 4 Yıllık Yükseköğretim Kurumlarından İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, İktisat Fakültesi, Siyasal Bilimler Fakülteleri bölümleri, Sosyoloji, Psikoloji, Halkla İlişkiler, İletişim ve Sosyal Hizmetler, Bilgisayar Mühendisliği, Bankacılık ve Finans, İnsan Kaynakları Yönetimi, Bilgisayar Programcılığı bölümlerinden mezun olmak, 2) 2017 veya 2018 yıllarında Kamu Personeli Seçme Sınavında KPSS P3 puan türünde en az 60 puan almış olmak 3) Sürücü belgesi şartı aranmaktadır: EN AZ (B) SINIFI SÜRÜCÜ BELGESİ 4) Ofis programlarını iyi düzeyde kullanabilmek veya bu programları kullanabildiğine dair sertifika sahibi olmak. 5) Adayların İşaret dili bilmesi, Muhasebe bilgisi ve Sosyal İletişim becerisine sahip olması vb. özel şartlar taşımaları adaylar için tercih sebebidir. 6) Son 1 yıl Köprübaşı İlçesinde ikamet ediyor olmak veya Köprübaşı Nüfus kütüğüne kayıtlı olmak. 7) Yerleşmeye hak kazandığı takdirde Köprübaşı İlçesinde ikamet etmeyi kabul ve taahhüt etmek. 8) Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek vücut veya akıl hastalığı bulunmamak.


SYDV Başvuru Bağlantısı

 

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.