logo yeni

calisanlar2 copy

İSTANBUL ESENLER SYDV PERSONEL ALIM İLANI (6-5-2019)

Aktif . Yayınlanma Diğer İlanlar

istanbul fatihİstanbul Esenler SYDV personel alım ilanı

 

 

 Sosyal yardım ve inceleme görevlisi  17/05/2019  2 adet

- Bilgisayar ve ofis programlarını iyi derecede kullanabiliyor olmak(Belgelendirilecektir) 
- En az 4(Dört) yıllık fakültelerden; Sosyoloji, Psikoloji, Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık, Halkla İlişkiler, İletişim Bölümü ve Sosyal Hizmetler Bölümlerinin herhangi birinden mezun olmak
- - B Sınıfı Ehliyet Belgesine sahip ve aktif araç kullanabiliyor olmak, 
- Aday vakfın bulunduğu ilçe sınırları içinde ikamet ediyor olmalı
- 1-Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, 2- Medeni haklarını kullanma ehliyetine sahip olmak, 3- Son Başvuru tarihi itibariyle 18 yaşını bitirmiş olmak ve 35 yaşını doldurmamış olmak, 4- Askerlik görevini yapmış veya muaf olmak ya da askerlikle ilişkisi bulunmamak,5- Kamu haklarından mahrum bulunmamak,6-Esenler ilçesinde en az 1(bir) yıldır ikamet ediyor olmak 7- İşe alım sürecinde geçerli olan (KPSS 2017-2018) KPSS P3 puan türünden en az 60 puan almış olmak, 8- Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek sağlık problemi bulunmamak, 9- Adli sicil kaydı bulunmamak, 10- Bilgisayar ve ofis programlarını iyi derecede kullanabiliyor olmak(Belgelendirilecektir) -Başvuru şartlarını taşıdığı tespit edilenler, sistem tarafından en yüksek KPSS P3 puanından başlamak üzere alt puana doğru sıralanarak alınacak olan personel sayısının (5) katı kadar aday belirlenecektir. Belirlenen adaylar güvenlik soruşturmasına tabii tutulacak olup, olumlu sonuçlanan adaylar mülakata çağırılıp sözlü sınava tabi tutulacaktır. Mülakata girmeye hak kazananlar Genel ve Özel şartlarda belirtilen şartları taşımaları halinde gerekli evrakları asılları ile birlikte teslim süreci içerisinde Esenler Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfına teslim etmeleri gerekmektedir. Bu belgelerin vakıfça teslim alınması sonucunda müracaat işlemleri tamamlanmış olacaktır. Bu evrakları teslim etmeyen adayların başvuruları geçersiz sayılacaktır. -Başvurular şahsen yapılacak olup posta yoluyla müracaat alınmayacaktır. Başvuru tarihinin sona ermesine müteakiben mülakata katılamaya hak kazananların listesi, mülakat yeri ve tarihi Esenler Kaymakamlığı internet sitesi http://www.esenler.gov.tr adresinden ilan edilecektir. Mülakata katılmaya hak kazanacakların bu siteden takip etmesi gerekmekte olup, kişilerin adresine ayrıca tebligat yapılmayacaktır. Ayrıntılı bilgiye http://www.esenler.gov.tr adresinden ulaşılabilir.


SYDV Başvuru Bağlantısı

 

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.