logo yeni

calisanlar2 copy

İSTANBUL SULTANBEYLİ SYDV PERSONEL ALIM İLANI (12-2018)

Aktif . Yayınlanma Diğer İlanlar

istanbul sultanbeyliİstanbul Sultanbeyli SYDV personel alım ilanı

 

 

 Sosyal yardım ve inceleme görevlisi  04/12/2018  1 adet

- Bilgisayar Ofis programlarını iyi derecede kullanabiliyor olmak. 
- 4 Yıllık eğitim veren üniversitelerin Sosyoloji, Sosyal Hizmetler ve Halkla İlişkiler bölümlerinin birinden mezun olmak. 
- En az B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak. Aktif araç kullananabilmek
- Aday vakfın bulunduğu il sınırları içinde ikamet ediyor olmalı

- ÖZEL ŞARTLAR 1- 4 Yıllık eğitim veren üniversitelerin Sosyoloji, Sosyal Hizmetler ve Halkla İlişkiler bölümlerinin birinden mezun olmak. 2- Bilgisayar Ofis programlarını iyi derecede kullanabiliyor olmak. 3- En az B sınıfı ve üzeri sürücü belgesine sahip olmak. Aktif olarak araç kullanabilmek. 4- İstanbul İli sınırları içerisinde ikamet etmek. 5- Sosyal iletişim becerisine sahip olmak. 6- Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akli ya da bedensel engelli bulunmamak. 7- Başvurular şahsen yapılacak olup, posta yoluyla yapılan başvurular kabul edilmeyecektir. 8- İşe alınacak personel sayısının 5 katı kadar aday geçerli KPSS P3 puanına göre en yüksek puandan başlayarak sıralanır ve mülakata çağırılır. Başvuru tarihinin sona ermesini müteakiben mülakata katılmaya hak kazananlar için mülakat tarihi ve saati Sultanbeyli Kaymakamlığı internet sitesi www.sultanbeyli.gov.tr adresinden ilan edilecektir. Mülakata katılmaya hak kazanacakların bu siteden takip etmeleri gerekmekte olup, kişilerin adresine ayrıca tebligat yapılmayacaktır.

İŞE ALIM SÜRECİ Adaylar tarafından online olarak yapılan başvuru ?Ön başvuru? niteliğinde olup özel şartlarda belirtilen mezun olduğu bölüme ait diploma (veya mezuniyet belgesi) ve sürücü belgesinin asılları ile birlikte evrak teslim süresi içerisinde Vakfa müracaat edilmesi gerekmektedir. Bu belgelerin fotokopileri Vakıfça teslim alınacaktır. Bu belgelerin Vakfa teslim edilmesi sonrasında başvuru sonuçlanmış olacaktır. Bu evrakları teslim etmeyen adayların başvuruları geçersiz sayılacaktır. Evrak teslimi 17/12/2018 Pazartesi günü saat 17:00 a kadar elden yapılacaktır. Postayla evrak teslimi kabul edilmeyecektir. Mülakat tarihi ayrıca www.sultanbeyli.gov.tr adresinden ilan edilecektir. Başvuru Başlangıç tarihi :07/12/2018 Cuma Başvuru Bitiş tarihi : 14/12/2018 Cuma En Son Evrak Teslim tarihi : 17/12/2018 Pazartesi


SYDV Başvuru Bağlantısı

 

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.