logo yeni

calisanlar2 copy

KOCAELİ BAŞİSKELE SYDV PERSONEL ALIM İLANI (11-2018)

Aktif . Yayınlanma Diğer İlanlar

kocaeli gebzeKocaeli Baaşiskele SYDV personel alım ilanı

 

 

 Büro görevlisi  22/11/2018  1 adet
- Bilgisayar programlarını ( Windows,Word, Excel, Powerpoint,vb programlar) kullanıyor olmak ve yeterlilik durumunu gösteren belgeye sahip olmak.
- 4 yıllık Yüksek öğrenim Kurumlarının Sağlık Bilimleri Fakültelerine veya İktisadi ve İdari Bilimlerine Bağlı Sosyal Hizmetler bölümü, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Bölümleri, Siyasal Bilgiler Fakültesi bölümleri ve Fen ve Edebiyat Fakültelerine bağlı Psikoloji ve Sosyoloji bölümlerinin herhangi birinden mezun olarak lisans diplomasına sahip olmak.
- En az B sınıfı sürücü belgesine sahibi olmak.(Fiilen şehir içi ve şehir dışında araba kullanıyor olması gerekmekte olup araba kullanımı uygulamalı olarak tespit edilecektir)
- Aday vakfın bulunduğu il sınırları içinde ikamet ediyor olmalı
- 1-4 yıllık Yüksek öğrenim Kurumlarının Sağlık Bilimleri Fakültelerine veya İktisadi ve İdari Bilimlerine Bağlı Sosyal Hizmetler bölümü, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Bölümleri, Siyasal Bilgiler Fakültesi bölümleri ve Fen ve Edebiyat Fakültelerine bağlı Psikoloji ve Sosyoloji bölümlerinin herhangi birinden mezun olarak lisans diplomasına sahip olmak. 2-En az B sınıfı sürücü belgesine sahibi olmak.(Fiilen şehir içi ve şehir dışında araba kullanıyor olması gerekmekte olup araba kullanımı uygulamalı olarak tespit edilecektir) 3-Bilgisayar programlarını ( Windows,Word, Excel, Powerpoint,vb programlar) kullanıyor olmak ve yeterlilik durumunu gösteren belgeye sahip olmak. 4-İlan tarihinden önce en az bir yıl Kocaeli il sınırları içinde ikamet ediyor olmak. 5-Görevini devamlı yapmasına engel olacak akıl sağlığı, vücut sağlığı ve özrü bulunmamak. 6-Erkek adaylar için askerlik görevini yapmış olmak. 7-Son iki yıl içinde yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavında KPSS P3puan türünden en az 60 puan almış olmak. 8- Adaylar başvuru belgesine varsa Tezli Yüksek Lisansını Sosyal Politikalar alanında yapmış olanlar belge ekleyebilir. 9-Adaylar İngilizce-Arapça dillerinden YDS-TOEFL sonuçlarını belgelerine ekleyebilir 10-Mütevelli Heyet alım yapıp yapmama hususunda serbesttir.


SYDV Başvuru Bağlantısı

 

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.