logo yeni

calisanlar2 copy

ORDU KORGAN SYDV PERSONEL ALIM İLANI (11-2018)

Aktif . Yayınlanma Diğer İlanlar

ordu korganOrdu Korgan SYDV personel alım ilanı

 

 

 Büro görevlisi  11/11/2018  1 adet
- İyi derecede bilgisayar kullanabiliyor olmak
- Aday vakfın bulunduğu ilçe sınırları içinde ikamet ediyor olmalı
- ilan tarihinden en az 6 ay öncesi Korgan İlçesi sınırları içinde ikamet ediyor olmak, Seyahat engeli bulunmamak, Varsa iş deneyim belgesi, Sosyal iletişim becerisine sahip olmak, Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek vücut veya akıl hastalığı veya vücut sağlığı ile özrü bulunmamak, İyi derecede bilgisayar kullanabiliyor olmak. 4 yıllık yükseköğretim kurumlarının herhangi bir bölümünden mezun olmak, Son iki yıl içinde yapılan Kamu Personeli Seçme sınavında KPSS P3 puan türünden en az 60 puan almış olmak.
 Sosyal yardım ve inceleme görevlisi  11/11/2018  1 adet - İyi derecede bilgisayar kullanabiliyor olmak
- En az B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak ve aktif araç kullanabiliyor olmak
- Aday vakfın bulunduğu ilçe sınırları içinde ikamet ediyor olmalı
- ilan tarihinden en az 6 ay öncesi Korgan İlçesi sınırları içinde ikamet ediyor olmak, En az B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak ve aktif araç kullanabiliyor olmak, Seyahat engeli bulunmamak, Varsa iş deneyim belgesi, Sosyal iletişim becerisine sahip olmak, Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek vücut veya akıl hastalığı veya vücut sağlığı ile özrü bulunmamak, İyi derecede bilgisayar kullanabiliyor olmak. 4 yıllık yükseköğretim kurumlarının herhangi bir bölümünden mezun olmak, Son iki yıl içinde yapılan Kamu Personeli Seçme sınavında KPSS P3 puan türünden en az 60 puan almış olmak.


SYDV Başvuru Bağlantısı

 

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.