logo yeni

calisanlar2 copy

KARABÜK MERKEZ SYDV PERSONEL ALIM İLANI (10-2018)

Aktif . Yayınlanma Diğer İlanlar

karabuk merkezKarabük Merkez SYDV personel alım ilanı

 

 

 Büro görevlisi  10/10/2018  1 adet
- MEB onaylı Bilgisayar işletmeni belgesi veya mezun oldukları fakülteden transkriptinde bu dersleri aldığına dair belge.
- Sosyal Hizmetler, Sosyoloji, Psikoloji, Halkla İlişkiler, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, Siyasal Bilgiler Fakültesi 
- En az B Sınıfı Ehliyet Belgesi
- Aday vakfın bulunduğu il sınırları içinde ikamet ediyor olmalı
- 1- Yükseköğretim Kurulu Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) tarafından 2017 veya 2018 yılında yapılan Kamu Personel Seçme Sınavından KPSSP3 puan türüne göre en az 60 puan almış olmak. 2- Üniversitelerin en az dört yıllık lisans düzeyindeki programlarından Sosyal Hizmetler, Sosyoloji, Psikoloji, Halkla İlişkiler, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, Siyasal Bilgiler Fakültesi mezunu olmak. 3- MEB onaylı Bilgisayar İşletmeni Sertifikasına sahip olmak veya mezun oldukları fakülteden transkriptinde bu dersleri aldığına dair belge sahibi olmak. 4- Windows, Ms Ofis Programları, İnternet Programları vb. bilgisayar programlarını kullanabiliyor olmak. ( Adaylar bilgisayar programları kullanım bilgisi ile ilgili sınava tabi tutulacaktır.) 5- İlan tarihi(01 Ekim 2018) itibariyle Karabük ilinde en az son 1 yıldır ikamet ediyor olmak. 6- En az B sınıfı ehliyete sahip olmak ve araç kullanma deneyiminin bulunması. 7- Erkek personel alınacaktır.


SYDV Başvuru Bağlantısı

 

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.