logo yeni

calisanlar2 copy

AĞRI PATNOS SYDV PERSONEL ALIM İLANI (8-2018)

Aktif . Yayınlanma Diğer İlanlar

agri taslicayAğrı Patnos SYDV personel alım ilanı

 

 

 Büro görevlisi  Son başvuru: 04/09/2018  3 adet
- B SINIFI
- Aday vakfın bulunduğu ilçe sınırları içinde ikamet ediyor olmalı
- a) 4 yıllık fakültelerin herhangi birinden mezun olmak b) Bilgisayar programları kullanabiliyor olmak.(Microsoft Ofis, Windows, Excel, Word, PowerPoint, Access, İnternet) c)     Yükseköğretim Kurulu Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) tarafından 2016 ve 2017 yıllarında yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavından KPSSP-3 puan türüne göre en az 60 puan almış olmak. d)     Patnos ilçesinde 6 (altı) ay ikamet etmiş olmak Mülakat sonrası Patnos ilçesinde ikamet etmeyi taahhüt etmek e)     Sosyal iletişim becerisine sahip olmak. f)      En az (B) sınıfı ehliyet sahibi olmak . g) Erkek adaylarda askerlik hizmetini yapmış veya muaf olmak.
 Muhasebeci  Son başvuru: 04/09/2018  1 adet
- MALİYE, MUHASEBE
- B SINIFI
- Aday vakfın bulunduğu ilçe sınırları içinde ikamet ediyor olmalı
- A Üniversitelerin 4 yıllık fakültelerin Muhasebe, Maliye bölümlerinden mezun olmak. b) Bilgisayar programları kullanabiliyor olmak.(Microsoft Ofis, Windows, Excel, Word, PowerPoint, Access, İnternet) c)     Yükseköğretim Kurulu Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) tarafından 2016 ve 2017 yıllarında yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavından KPSSP-3 puan türüne göre en az 60 puan almış olmak. d)      Patnos ilçesinde 6 (altı) ay ikamet etmiş olmak Mülakat sonrası Patnos ilçesinde ikamet etmeyi taahhüt etmek. e)     Sosyal iletişim becerisine sahip olmak. f)      En az (B) sınıfı ehliyet sahibi olmak. g) Erkek adaylarda askerlik hizmetini yapmış veya muaf olmak.
Sosyal yardım ve inceleme görevlisi  Son başvuru: 04/09/2018  3 adet Üniversitelerin 4 yıllık Fakültelerin Sosyoloji, Psikoloji,Rehberlik ve Danışmanlık İnşaat Mühendisi, Makina Mühendisi, Elektrik Elektronik Mühendisi,Halkla İlişkiler, İletişim ve Sosyal Hizmetler , Bölümlerinden mezun olmak. 
- B SINIFI
- Aday vakfın bulunduğu ilçe sınırları içinde ikamet ediyor olmalı
- a)      Üniversitelerin 4 yıllık Fakültelerin Sosyoloji, Psikoloji,Rehberlik ve Danışmanlık İnşaat Mühendisi, Makina Mühendisi, Elektrik Elektronik Mühendisi,Halkla İlişkiler, İletişim ve Sosyal Hizmetler , Bölümlerinden mezun olmak. b)     Yükseköğretim Kurulu Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) tarafından 2016 ve 2017 yıllarında yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavından KPSSP-3 puan türüne göre en az 60 puan almış olmak. c)      Patnos ilçesinde 6 (altı) ay ikamet etmiş olmak. Mülakat sonrası Patnos ilçesinde ikamet etmeyi taahhüt etmek d)     Bilgisayar programları kullanabiliyor olmak.(Microsoft Ofis, Windows, Excel, Word, PowerPoint, Access, İnternet). e)      Sosyal iletişim becerisine sahip olmak. f)      En az (B) sınıfı ehliyet sahibi olmak . g) Erkek adaylarda askerlik hizmetini yapmış veya muaf olmak.


SYDV Başvuru Bağlantısı

 

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.