logo yeni

calisanlar2 copy

NEVŞEHİR HACIBEKTAŞ SYDV PERSONEL ALIM İLANI (7-2018)

Aktif . Yayınlanma Diğer İlanlar

nevsehir gulsehirNevşehir Hacıbektaş SYDV personel alım ilanı

 

 

 Sosyal yardım ve inceleme görevlisi  Son başvuru: 22/07/2018  2 adet
- ) Microsoft Office programlarını iyi düzeyde kullanabilmek 
- -Siyasal Bilgiler Fakültesi, İşletme Fakültesi, İktisat Fakültesi, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesinden mezun olmak. -Fen ve Edebiyat Fakültesinin Sosyoloji, Psikoloji, Bilgi ve Belge Yönetimi Bölümlerinden mezun olmak. -Sağlık Bilimler Fakültesinin Sosyal Hizmetler Bölümü mezunu olmak. -Eğitim Fakültesinin Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Bölümü mezunu olmak 
- Alınacak alanın tümünde Yüksek Lisans, YDS ve benzeri dil sınavları sonucu, alanı ile ilgili sertifikalar ve iş deneyimi olanlar, işe almada öncelikli olarak değerlendirilecektir.
- En az B sınıfı ehliyet sahibi olmak ve aktif olarak araç kullanıyor olmak
- Aday vakfın bulunduğu ilçe sınırları içinde ikamet ediyor olmalı
- Sosyal Yardım İnceleme Görevi için: 1) Başvuru tarihinden 1 yıl önce itibariyle Hacıbektaş sınırları içinde ikamet etmeli. 2) En az B sınıfı ehliyet sahibi olmak ve aktif olarak araç kullanıyor olmak. 3) Microsoft Office programlarını iyi düzeyde kullanabilmek 4) Sosyal İletişim becerisine sahip olmak, kendini iyi ifade edebilmek, öğrenmeye ve sürekli gelişime açık olma ve disiplinli çalışma alışkanlığına sahip olmak. 5) Kömür ve gıda dağıtımı vb. saha görevlerinde de bulunacağından görevini devamlı yapmasına engel olabilecek vücut veya akıl hastalığı veya vücut sağlığı ile özrü bulunmamak.


SYDV Başvuru Bağlantısı

 

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.