logo yeni

calisanlar2 copy

ZONGULDAK KİLİMLİ SYDV PERSONEL ALIM İLANI (6-2018)

Aktif . Yayınlanma Diğer İlanlar

zonguldakZonguldak Kilimli SYDV personel alım ilanı

 

 

 Büro görevlisi  Son başvuru: 11/06/2018  1 adet
- Bilgisayar ve Ofis Programlarını iyi derecede kullanıyor olmak, buna ilişkin olarak Transkript belgesi veya M.E.B. bünyesinde yada bu Bakanlığın izni ile açılmış kurslardan alınan sertifikaya sahip olmak.
- 4 Yıllık Yükseköğretim Kurumlarının: İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, İşletme Fakültesi ve İktisat Fakültesi Mezunları ile diğer Fakültelerin Sosyoloji, Psikoloji, Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik, Halkla İlişkiler, Sosyal Hizmetler, İstatistik ve Bilgi ve Belge Yönetimi Bölümlerinin Herhangi Birinden Lisans Diplomasına Sahip Olmak, 
- En az B sınıfı Sürücü Belgesine Sahip olup aktif araç kullanıyor olmak.
- Aday vakfın bulunduğu ilçe sınırları içinde ikamet ediyor olmalı
- Aranacak Şartlar : 1-) T.C. Vatandaşı olmak. 2-) İlan Tarihi Dikkate Alınarak en az 6 (Altı) ay süreyle Zonguldak İli Kilimli İlçesi sınırları içerisinde ikamet ediyor olmak. 3-) Tercihen Yabancı Dil (İngilizce) bilmek. 4-) Bilgisayar ve Ofis Programlarını iyi derecede kullanıyor olmak, buna ilişkin olarak Transkript belgesi veya M.E.B. bünyesinde yada bu Bakanlığın izni ile açılmış kurslardan alınan sertifikaya sahip olmak. 5-) Sosyal İletişim Becerisine Sahip olmak. 6-) Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı veya vücut sakatlığı özrü bulunmamak. 7-) Erkek Adaylar için Askerlik Görevini yapmış veya muaf olmak yada Askerlik ile İlişkisi bulunmamak. 8-) En az B sınıfı Sürücü Belgesine Sahip olup aktif araç kullanıyor olmak. 9-) 18 Yaşını Bitirmiş olmak 35 Yaşını Doldurmamış olmak. 10-) ÖSYM Tarafından Yapılan 2016 veya 2017 Kamu Pesroneli Seçme Sınavında (KPSS) P3 Puan Türünde En az 70 Puan Almış Olmak. 11-) Kamu Haklarından Mahrum Bulunmamak. 12-) Adli Sicil Kaydı Bulunmamak.


SYDV Başvuru Bağlantısı

 

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.