logo yeni

calisanlar2 copy

NİĞDE ÇAMARDI SYDV PERSONEL ALIM İLANI (4-2018)

Aktif . Yayınlanma Diğer İlanlar

nigdeNiğde Çamardı SYDV personel alım ilanı

 

 

 Sosyal yardım ve inceleme görevlisi  Son başvuru: 25/04/2018  2 adet
- Bilgisayar ofis programlarını iyi derecede kullanıyor olmak.
- İKTİSAT, KAMU YÖNETİMİ, MALİYE MUHASEBE İŞLETME ,SOSYOLOJİ,PSİKOLOJİ,SOSYAL HİZMETLER PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK REHBERLİK VE HALKLA İLİŞKİLER VE TANITIM BÖLÜMLERİ
- En az B sınıfı Sürücü Ehliyetine sahip olmak ve aktif araç kullanabiliyor olmak.
- Aday vakfın bulunduğu il sınırları içinde ikamet ediyor olmalı
- 1. En Az 4 Yılık Lisans Eğitimini tamamlamış olan ve Lisans Eğitimin 4 Yıllık Yüksek Öğretim Kurumlarının İktisat, Kamu Yönetimi, Maliye, Muhasebe, İşletme, Sosyoloji, Psikoloji, Sosyal Hizmetler, Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik, Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümlerinin birinden mezun olmak, ancak KHK ile kapatılmış olan Üniversitelerden mezun olanlar hariç,2-En az 12 (Oniki) aydır Niğde Merkez, ve bağlı ilçe , Köy ve beldelerinde ikamet ediyor olmak, (Nüfus Müdürlüğünden alınacak belgedeki adres beyan tarihi esas alınacaktır.) 3- Sosyal İletişim becerisine sahip olmak 4-. Çevreyi, sosyal dokuyu tanıyor olmak 5- En az B sınıfı Sürücü Ehliyetine sahip olmak ve aktif araç kullanabiliyor olmak. 6-. Bilgisayar ofis programlarını iyi derecede kullanıyor olmak. 7-istihdam Edilecek personelden en az birinin iyi derecede muhasebe biliyor olması ve belgelendirmesi şartı aranacaktır 8-Yükseköğretim Kurulu Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) tarafından 2016 ve 2017 yıllarında yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavından KPSSP-3 puan türüne göre en az 60 puan almış olmak 9-Başvuru süresi bittikten sonra alınacak personelin 5(Beş) katı aday en yüksek puandan başlayarak sıralanacak ve mülakata çağrılacaktır. Mülakat Komisyonu tarafından yapılacak değerlendirme sonucu en yüksek puanı alan 2(iki) personel ile sözleşme yapılacaktır.


SYDV Başvuru Bağlantısı

 

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.