logo yeni

calisanlar2 copy

SAHİL GÜVENLİK KOMUTANLIĞI MUVAZZAF/SÖZLEŞMELİ SUBAY ALIM İLANI (3-2018)

Aktif . Yayınlanma Diğer İlanlar

sahil guvenlikSAHİL GÜVENLİK KOMUTANLIĞI

Jandarma ve Sahil Güvenlik Akademisi Başkanlığına Sahil Güvenlik Komutanlığı Karargâhı ile bağlısı birlik ve kurumlarda istihdam edilmek üzere aşağıda belirtilen unvanlarda muvazzaf/sözleşmeli erkek ve kadın subay alımı yapılacaktır.

Branş (İhtisas)

 

Kaynak Bölümler

Statü/Şart

     

Sahil Güvenlik (Güverte)

Erkek (29) Kadın (1)

Fakültelerin; Deniz Ulaştırma ve İşletme Mühendisliği veya Güverte lisans bölümlerinden mezun olmuş veya kesin kayıt tarihine kadar mezun olabilecek durumda olmak .

*  Sözleşmeli

*  KPSS ve ALES

şartı yok.

Sahil Güvenlik (Makine)

Erkek (19) Kadın (1)

Fakültelerin; Gemi Makineleri İşletme Mühendisliği lisans bölümünden mezun olmuş veya kesin kayıt tarihine kadar mezun olabilecek durumda olmak _

*  Sözleşmeli

*  KPSS ve ALES

şartı yok.

Sahil Güvenlik Mühendis (Bilgisayar)

Erkek veya Kadın (1)

Fakültelerin; Bilgisayar Mühendisliği, Bilgisayar ve Yazılım Mühendisliği veya Yazılım Mühendisliği lisans bölümlerinden mezun olmuş veya kesin kayıt tarihine kadar mezun olabilecek durumda olmak

*  Sözleşmeli

*  KPSS (P3-60) ve ALES (EA-50)

şartı var.

Sahil Güvenlik Mühendis (Endüstri)

Erkek veya Kadın (1)

Fakültelerin; Endüstri Mühendisliği lisans bölümünden mezun olmuş veya kesin kayıt tarihine kadar mezun olabilecek durumda olmak.

*  Sözleşmeli

*  KPSS (P3-60) ve ALES (EA-50)

şartı var.

Sahil Güvenlik İkmal

Erkek veya Kadın (5)

Fakültelerin; Lojistik, Lojistik Yönetimi veya Maliye lisans bölümlerinden mezun olmuş veya kesin kayıt tarihine kadar mezun olabilecek durumda olmak.

*  Sözleşmeli

*  KPSS (P3-60) ve ALES (EA-50)

şartı var.

Sahil Güvenlik (Pilot)

Erkek (13) Kadın (2)

Fakültelerin; Pilot Eğitimi, Pilotaj, Pilotaj Eğitimi, Uçak Gövde - Motor Bakım, Uçak Gövde Bakım, Uçak Motor Bakım, Uçak Mühendisliği, Uçak Gövde-Motor, Elektrik- Elektronik Mühendisliği, Elektronik Mühendisliği veya Bilgisayar Mühendisliği lisans bölümlerinden mezun olmuş veya kesin kayıt tarihine kadar mezun olabilecek durumda olmak.

*  Muvazzaf

*  KPSS (P3-60) ve ALES (EA-50)

şartı var.

 

NOT-1: Erkek ve kadın aday kontenjanları ayrı ayrı belirlenen branşlar için; erkek veya kadın aday kontenjanlarının doldurulamaması durumunda cinsiyet farkı gözetilmeksizin kontenjanlar tamamlanabilecektir.
NOT-2: Mühendis ve İkmal branşları için erkek ve kadın aday kontenjanları ayrı ayrı belirlenmemiştir. Adayların değerlendirilmeleri cinsiyete bakılmaksızın tüm kontenjan üzerinden yapılabilecektir.

BAŞVURU KILAVUZUNA ULAŞMAK İÇİN TIKAYINIZ.

 

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.