logo yeni

calisanlar2 copy

DENİZ KUVVETLERİ MAKİNE, PİLOT, MÜHENDİS, ÖĞRETMEN SINIFI SUBAY ADAYI İLANI (3-2018)

Aktif . Yayınlanma Diğer İlanlar

 

deniz kuvvetleri komutanligiDeniz Kuvvetleri Komutanlığı, 926 sayılı TSK Personel Kanunu kapsamında, en az dört yıl süreli fakülte veya yüksekokulları bitiren ve kılavuzlarda yer alan şartları sağlayan kadın veya erkeklerden muvazzaf subay alımı gerçekleştirecek.

Muvazzaf subay adaylarından, tüm seçim aşamalarını geçmelerini müteakip, başarı sıralaması ve yapılacak tercihler esasına göre kontenjana girenler “Temel Askerlik ve Subaylık Nosyonu Kazandırılması Eğitimi”ne tabi tutulacaktır. Eğitimi başarıyla tamamlayanlar, “Teğmen” rütbesiyle istihdam edilecek.

DENİZ KUVVETLERİ KOMUTANLIĞI PİLOT YETİŞTİRMEK ÜZERE DENİZ SINIFI MUVAZZAF SUBAY ALIMI BAŞVURU KILAVUZUNA ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ.  (En az dört yıl süreli mühendislik veya pilotaj eğitimi veren fakülte veya yüksekokullardan mezun olan erkekler arasından temin yapılacaktır)

DENİZ KUVVETLERİ KOMUTANLIĞI DENİZ SINIFI (Güverte ve Makine) MUVAZZAF SUBAY ALIMI BAŞVURU KILAVUZUNA ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ.

DENİZ KUVVETLERİ KOMUTANLIĞI MÜHENDİS VE ÖĞRETMEN SINIFI MUVAZZAF SUBAY ALIMI BAŞVURU KILAVUZUNA ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ.

 

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.