logo yeni

calisanlar2 copy

KARABÜK SAFRANBOLU SYDV PERSONEL ALIM İLANI (3-2018)

Aktif . Yayınlanma Diğer İlanlar

karabuk merkezKarabük Safranbolu SYDV personel alım ilanı

 

 

 Büro görevlisi  Son başvuru: 19/03/2018  1 adet
- Bilgisayar ofis proğramlarını iyi derecede kullanıyor olmak
- 4 yıllık Yüksek Öğretim Kurumlarından İktisat, Kamu Yönetimi, İşletme Maliye, Muhasebe, Sosyoloji, Psikoloji, Sosyal Hizmetler, Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik, Halkla İlişkiler ve tanıtım bölümlerin birinden mezun olmak,
- Aday vakfın bulunduğu il sınırları içinde ikamet ediyor olmalı
- 4 yıllık Yüksek Öğretim Kurumlarından İktisat, Kamu Yönetimi, İşletme Maliye, Muhasebe, Sosyoloji, Psikoloji, Sosyal Hizmetler, Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik, Halkla İlişkiler ve tanıtım bölümlerin birinden mezun olmak, 2. En az 1 (Bir) yıldır Safranbolu`da ikamet ediyor olmak(Nüfus Müdürlüğünden alınacak belgedeki adres beyan tarihi esas alınacaktır). 3. Müracaat döneminde geçerli olan 2016-2017 yıllarına ait Kamu Personeli Seçme Sınavında KPPSP3 puan türünden en az 60(Altmış) puan almış olmak, 4. Sosyal iletişim becerisine sahip olmak, 5.Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı veya vücut özrü bulunmamak 6.Bilgisayar ofis programlarını iyi derecede kullanıyor olmak, 7.Başvuru süresi bittikten sonra alınacak personelin 5(Beş) katı aday en yüksek puandan başlayarak sıralanacak ve mülakat Komisyonu tarafından yapılacak değerlendirme sonucu en yüksek puanı alan 1(Bir) personel ile sözleşme yapılalacaktır. 8.Adaylar; https://appext.aile.gov.tr/vakfiilan/Login.aspx internet adresinden elektronik başvuru yapacaklardır.Posta,şahsen veya 3.ncü kişiler vasıtası ile başvuru kabul edilmeyecektir.9.Gerekli Evraklar: Üniversite Diploması aslı veya noter onay suretli,nüfus cüzdan fotokopisi,KPSSP3 sınav sonuç belgesi,sağlık kurulu raporu (yeni tarihli),adli sicil kaydı,ikametgâh belgesi(Mülakata hak kazanan adaylar için geçerlidir).


SYDV Başvuru Bağlantısı

 

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.