logo yeni

calisanlar2 copy

ANTALYA SERİK SYDV PERSONEL ALIM İLANI (2-2018)

Aktif . Yayınlanma Diğer İlanlar

antalya manavgatAntalya Serik SYDV personel alım ilanı

 

 

 

Büro görevlisi  Son başvuru: 09/03/2018  1 adet
- Milli Eğitim Bakanlığından onaylı Bilgisayar İşletmenliği veya Programcılığı sertifikasına sahip olmak. 
- Aday vakfın bulunduğu ilçe sınırları içinde ikamet ediyor olmalı
- III. BÜRO GÖREVLİSİ ALIMINDA ARANACAK ÖZEL ŞARTLAR a ) 4 yıllık lisans eğitimini tamamlamış olmak. b) Son 2 yıl içerisinde ÖSYM tarafından yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavında KPSSP3 puan türünde en az 60 puan almış olmak. c ) Müracaat başlangıç tarihi itibariyle Serik mülki sınırları içinde en az 6 aydır ikamet ediyor olmak. d ) Milli Eğitim Bakanlığından onaylı Bilgisayar İşletmenliği veya Programcılığı sertifikasına sahip olmak. e ) İyi derecede bilgisayar programlarını kullanıyor olmak, işaret dili bilmek, muhasebe bilmek ve en az B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak tercih sebebi olacaktır. Personel Alımı İlan Metnine Serik Kaymakamlığının resmi internet sitesinden ulaşabilirsiniz. ( www.serik.gov.tr )
 Sosyal yardım ve inceleme görevlisi  Son başvuru: 09/03/2018  1 adet
   - Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı Bilgisayar İşletmenliği ve Programcılığı sertifikasına sahip olmak.
- 4 YILLIK YÜKSEKÖĞRENİM KURUMLARININ İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ VE EĞİTİM FAKÜLTELERİ İLE, SOSYOLOJİ, PSİKOLOJİ, PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK VE REHBERLİK, HALKLA İLİŞKİLER, İLETİŞİM VE SOSYAL HİZMETLER BÖLÜMLERİNDEN BİRİNDEN MEZUN OLMUŞ OLMAK
- Aday vakfın bulunduğu ilçe sınırları içinde ikamet ediyor olmalı
- II. SOSYAL YARDIM VE İNCELEME GÖREVLİSİ ALIMINDA ARANACAK ÖZEL ŞARTLAR a ) 4 yıllık Yükseköğrenim kurumlarından mezun olmak " İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi ve Eğitim Fakülteleri ile Sosyoloji, Psikoloji, Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik, Halkla İlişkiler, İletişim ve Sosyal Hizmetler ? bölümlerinden birinden mezun olmuş olmak. b) Son 2 yıl içerisinde ÖSYM tarafından yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavında KPSSP3 puan türünde en az 60 puan almış olmak. c ) Müracaat başlangıç tarihi itibariyle Serik mülki sınırları içinde en az 6 aydır ikamet ediyor olmak. d ) Milli Eğitim Bakanlığından onaylı Bilgisayar İşletmenliği veya Programcılığı sertifikasına sahip olmak. e ) İyi derecede bilgisayar programlarını kullanıyor olmak, işaret dili bilmek, muhasebe bilmek ve en az B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak tercih sebebi olacaktır. Personel Alımı İlan Metnine Serik Kaymakamlığının resmi internet sitesinden ulaşabilirsiniz. ( www.serik.gov.tr )


SYDV Başvuru Bağlantısı

 

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.