logo yeni

calisanlar2 copy

GİRESUN DERELİ SYDV PERSONEL ALIM İLANI (2-2018)

Aktif . Yayınlanma Diğer İlanlar

giresun dereliGiresun Dereli SYDV personel alım ilanı

 

 

 

 Büro görevlisi  Son başvuru: 26/02/2018  1 adet
- İyi derecede bilgisayar (Windows, Word, Excel, Powerpoint, photoshop v.b. ) kullanabiliyor olmak.(Tercih sebebidir.) 4.Varsa iş deneyim belgesi
- Psikoloji, Sosyal Hizmetler, Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık ve Halkla İlişkiler.
- B Sınıfı Ehliyet Belgesi(Erkek Adaylardan İstenecektir.)
- Aday vakfın bulunduğu ilçe sınırları içinde ikamet ediyor olmalı
- Bölüm şartı aranmaktadır: Psikoloji, Sosyal Hizmetler, Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık ve Halkla İlişkiler. Sürücü belgesi şartı aranmaktadır: B Sınıfı Ehliyet Belgesi(Erkek Adaylardan İstenecektir.) Vakfın bulunduğu ilçe sınırları içerisinde ikamet edilmesi gerekmektedir. Diğer Özel Şartlar: Bölüm şartı aranmaktadır: Hukuk Fakültesi,İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi ve Sosyal Bilimler Fakültesi ile Psikoloji, Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık, Halkla İlişkiler, Sosyal Hizmetler Bölümleri tercih sebebidir. Sürücü belgesi şartı aranmaktadır: B sınıfı Ehliyet Belgesi(Erkek Adaylardan İstenecektir) Vakfın bulunduğu ilçe sınırları içerisinde ikamet edilmesi gerekmektedir. Diğer Özel Şartlar: 1.Son 1 yıl içerisinde kendisinin Dereli ilçe sınırları içerisinde ikamet ediyor olması ve Dereli ilçesinde ikamet etmeyi kabul ve taahhüt etmek. 2.Görevin devamlı yapmasına engel olabilecek vücut veya akıl hastalığı veya vücut sağlığı ile özrü bulunmamak. 3.İyi derecede bilgisayar (Windows, Word, Excel, Powerpoint, photoshop v.b. ) kullanabiliyor olmak.(Tercih sebebidir.) 4.Varsa iş deneyim belgesi 5.B Sınıfı Ehliyet Belgesi(Erkek Adaylardan İstenecektir) 6. İşin Süresi: Daimi (2 Ay Deneme Süreli)

SYDV Başvuru Bağlantısı 

 

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.