logo yeni

calisanlar2 copy

KONYA BEYŞEHİR SYDV PERSONEL ALIM İLANI (2-2018)

Aktif . Yayınlanma Diğer İlanlar

konya beysehirKonya Beyşehir SYDV personel alım ilanı

 

 

 

 Büro görevlisi  Son başvuru: 14/02/2018  1 adet
- İKTİSADİ ve İDARİ BİLİMLER, İŞLETME, İKTİSAT ve SİYASAL BİLGİLER FAKÜLTELERİNİN İŞLETME, İKTİSAT, MALİYE İLE SİYASET BİLİMİ ve KAMU YÖNETİMİ,
- EN AZ "B" SINIFI SÜRÜCÜ BELGESİ,
- Aday vakfın bulunduğu ilçe sınırları içinde ikamet ediyor olmalı
- BAŞVURACAK ADAYLARDA ARANACAK ÖZEL ŞARTLAR 1. Üniversitelerin en az 4 yıllık eğitim veren ''İktisadi ve İdari Bilimler, İşletme, İktisat ve Siyasal Bilgiler Fakültelerinin İşletme, İktisat, Maliye ile Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi bölümlerinden mezun olmuş olmak. Sosyal İletişim becerisine sahip olmak, 2016-2017 yıllarında ÖSYM tarafından yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavında KPSSP3 puan türünde en az 60 puan almış olmak, 2) En az B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak, 3) Adayların 06/02/2018 tarihi itibarı ile en az üç (3) aydır Beyşehir İlçe sınırları içerisinde ikamet ediyor olması gerekmektedir. 4) Bilgisayar Office programlarından Word, Excel, Power Point?i ve genel muhasebeyi iyi derecede biliyor olmak. (Mülakatta uygulamalı sınav yapılacaktır.) 5) Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek vücut veya akıl hastalığı veya vücut sağlığı ile özrü bulunmamak, (Sağlık kurulu raporu sınav da başarılı olan aday için geçerlidir.) 6) Mülakatta başarılı olan aday hakkında güvenlik soruşturması tamamlandıktan sonra işe başlatılacaktır. 7) İşin süresi: Daimi ( işe başladığı tarihten itibaren 3 ay deneme süreli) BAŞVURU İÇİN İSTENEN BELGELER 1) Fakülte diplomasının aslı veya noter onaylı sureti, 2) (T.C Kimlik Numaralı) Nüfus cüzdanı fotokopisi, 3) 2016 / 2017 yılı KPSS P3 sınav sonuç belgesi, 4) 3 adet vesikalık fotoğraf, 5) Özgeçmiş. (A4 kâğıdının ön yüzünü geçmeyecek şekilde.) 6) Mülakatta başarılı olan aday için tam teşekküllü hastaneden çalışmasına engel olmadığını gösterir sağlık kurul raporu,(özel şartlar madde 5.) 7) Askerlik durum belgesi (askerlikle ilişiği olmadığına dair belge) 8) Adli sicil kaydı, 9) Vukuatlı Nüfus kayıt örneği, 10) Sürücü belgesi aslı ve fotokopisi, 11) Özel şartlarda belirtilen belgelerin asılları ve fotokopileri, 12. Beyşehir de en az üç (3) aydır ikamet ediyor olduğunu ispatlayıcı Nüfus Müdürlüğü?nden alınacak belge, (özel şartlar 3.madde gereği)

SYDV Başvuru Bağlantısı 

 

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.