logo yeni

calisanlar2 copy

MERSİN ERDEMLİ SYDV PERSONEL ALIM İLANI (2-2018)

Aktif . Yayınlanma Diğer İlanlar

mersin erdemliMersin Erdemli SYDV personel alım ilanı

 

 

 

 Muhasebeci  Son başvuru: 19/02/2018  1 adet
- İyi derecede bilgisayar kullanma becerisine sahip olmak, Microsoft ofis uygulamalarını en iyi şekilde kullanabilmek, (Word, Excel, Powerpoint, İnternet Explorer vb. programları kullanabilmek).
- Üniversitelerin en az 4 yıllık eğitim veren İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesinin (İktisat, İşletme, Maliye, Kamu Yönetimi, Muhasebe) bölümlerinin herhangi birinden ve İşletme Fakültelerinden mezun olmak,
- En az B sınıfı ehliyete sahip olmak.
- Aday vakfın bulunduğu ilçe sınırları içinde ikamet ediyor olmalı
- 1)Üniversitelerin en az 4 yıllık eğitim veren İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesinin (İktisat, İşletme, Maliye, Kamu Yönetimi, Muhasebe) bölümlerinin herhangi birinden ve İşletme Fakültelerinden mezun olmak, 2)Yüksek öğretim Kurulu Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) tarafından yapılan ve geçerli kamu personel seçme sınavından son iki yıl geçerliliği olan (2016-2017) KPSS P3 puan türüne göre en az 60 puan almış olmak, 3)Alınacak personel Vakıf Bürosunda Muhasebe iş ve işlemlerini yürütecektir. 4)Öğrenmeye, sürekli gelişime açık olmak ve belirli vizyon ve görev sorumluluğu bilincinde içerisinde, disiplinli çalışma alışkanlığına, devlet vakarına ve ciddiyete yakışan ahlak ve tutuma sahip olmak 5)Başvuru tarihi itibariyle en az son 1 yıldır Erdemli ilçesinde ikamet ediyor olmak ve işe kabul edilmesi halinde 3 yıl süresi içerisinde başka bir SYD Vakfına nakil talebinde bulunmamak. 6)İyi derecede bilgisayar kullanma becerisine sahip olmak, Microsoft ofis uygulamalarını en iyi şekilde kullanabilmek, (Word, Excel, Powerpoint, İnternet Explorer vb. programları kullanabilmek). 8) En az B sınıfı ehliyete sahip olmak. 9)Detaylı ilan bilgisine Erdemli Kaymakamlığı resmi web sitesinde (http://www.erdemli.gov.tr) adresinden ulaşılabilecektir.

SYDV Başvuru Bağlantısı 

 

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.