logo yeni

calisanlar2 copy

ISPARTA SENİRKENT SYDV PERSONEL ALIM İLANI (1-2018)

Aktif . Yayınlanma Diğer İlanlar

isparta senirkentIsparta Senirkent SYDV personel alım ilanı

 

 

 

 Sosyal yardım ve inceleme görevlisi  Son başvuru: 09/02/2018  1 adet
- 4 yıllık Yükseköğretim kurumlarının (Sosyoloji, Psikoloji, Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik, Halkla İlişkiler, İletişim ve Sosyal Hizmetler Bölümlerinden mezun olmak.) 
- En az B sınıfı sürücü belgesi
- Aday vakfın bulunduğu ilçe sınırları içinde ikamet ediyor olmalı
- Özel Şartlar 1) En az B sınıfı ehliyet sahibi olmak ve fiilen araç kullanabiliyor olmak. 2) Sadece ERKEK adaylar müracaat edebilir. 3) İyi derecede bilgisayar kullanabiliyor olmak. (Windows, Ms Ofis Programları, İnternet Programları v.b.), 4) İş başvurusunun kabulünden sonra Senirkent ilçesinde ikamet etmeyi kabul ve taahhüt etmek. (Sadece işe alınacak aday için geçerli) 5- Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek vücut veya akıl hastalığı veya vücut özrü bulunmamak, 6- Göreve başlayacak aday için deneme süresi 2 aydır. İşe alındıktan sonra performansı yeterli görülmeyen ve gerekli şartları taşımadığı anlaşılan adayın sözleşmesi yenilenmeyecektir. 7-Yapılacak güvenlik soruşturmasında Kamu kurumlarında çalışmasına engel durum bulunmamak, 8- Askerlik görevini yapmış veya muaf olmak, 9-Aday Vakfın bulunduğu İlçe sınırlarında ikamet ediyor olmak (ilan tarihi itibari ile en az 1 aydır Senirkent İlçesinde ikamet ediyor olmak), şartları aranır. İRTİBAT TELEFONU 0(246) 5114240 İş bu personel alımına ilişkin ilan metni ve her türlü duyuru ve bilgilendirme www.senirkent.gov.tr internet adresinden yapılacaktır.

SYDV Başvuru Bağlantısı 

 

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.