logo yeni

AFYONKARAHİSAR BOLVADİN SYDV PERSONEL ALIM İLANI (1-2018)

Aktif . Yayınlanma Diğer İlanlar

afyonkrahisar bolvadinAfyonkarahisar Bolvadin SYDV personel alım ilanı

 

 

 

 Büro görevlisi  Son başvuru: 26/01/2018  1 adet
- Bilgisayar ofis programlarını iyi derecede kullanıyor olmak tercih sebebi olacaktır.
- 4 Yıllık Yüksek Öğretim Kurumlarının Sosyal Hizmetler Sosyoloji, Halkla İlişkiler bölümleri ile İletişim Fakültesi, Siyasal Bilgiler Fakülteleri veya İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi (Kamu Yönetimi, İktisat, Maliye, Uluslararası ilişkiler, İşletme Fakültesi vb.), bölümlerinin birinden mezun olmak ancak KHK ile kapatılmış olan Üniversitelerden mezun olanlar hariç,
- En az B sınıfı Sürücü belgesine sahip olmak ve aktif araç kullanabiliyor olmak tercih sebebi olacaktır.
- Aday vakfın bulunduğu ilçe sınırları içinde ikamet ediyor olmalı
- B. ÖZEL ŞARTLAR 1. Personel Alımı için Erkek Adaylar başvuru yapabilecektir. 2. 4 Yıllık Yüksek Öğretim Kurumlarının Sosyal Hizmetler Sosyoloji, Halkla İlişkiler bölümleri ile İletişim Fakültesi, Siyasal Bilgiler Fakülteleri veya İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi (Kamu Yönetimi, İktisat, Maliye, Uluslararası ilişkiler, İşletme Fakültesi vb.), bölümlerinin birinden mezun olmak ancak KHK ile kapatılmış olan Üniversitelerden mezun olanlar hariç, 3. En az 12 (Oniki) aydır Bolvadin Merkez, Köy ve beldelerinde ikamet ediyor olmak, (Nüfus Müdürlüğünden alınacak belgedeki adres beyan tarihi esas alınacaktır.) 4. Sosyal İletişim becerisine sahip olmak, 5. Çevreyi, sosyal dokuyu tanıyor olmak tercih sebebi olacaktır. 6. En az B sınıfı Sürücü belgesine sahip olmak ve aktif araç kullanabiliyor olmak tercih sebebi olacaktır. 7. Bilgisayar ofis programlarını iyi derecede kullanıyor olmak tercih sebebi olacaktır. 8. Başvuru süresi bittikten sonra alınacak personelin 5(Beş) katı aday en yüksek puandan başlayarak sıralanacak ve mülakata çağrılacaktır. Mülakat Komisyonu tarafından yapılacak değerlendirme sonucu en yüksek puanı alan 1 (bir) personel ile sözleşme yapılacaktır. 9. Adaylar; https://appext.aile.gov.tr/vakifilan/Login.aspx internet adresinden elektronik başvuru yapacaklardır. Posta, şahsen veya 3?ncü kişiler vasıtasıyla yapılan başvurular kabul edilmeyecektir. 10. İşe alım aşamalarını tamamlayarak tüm genel ve özel şartları taşıyan ve mülakat sonucunda atanmaya hak kazanan personel Bolvadin İlçesinde ikamet etme zorunda olacaktır.

SYDV Başvuru Bağlantısı 

 

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.