logo yeni

İSTANBUL SULTANGAZİ SYDV PERSONEL ALIM İLANI (12-2017)

Aktif . Yayınlanma Diğer İlanlar

istanbul sultangaziİstanbul Sultangazi SYDV personel alım ilanı

 

 

 

 Sosyal yardım ve inceleme görevlisi  Son başvuru: 11/12/2017  2 adet
- Windows Ofis programlarını iyi derecede bilmek, (Aldığı sertifika, kurs bitirme belgesi veya transkript üzerinde bilgisayar dersi aldığını gösterir belge)
- İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, İşletme Fakültesi, İktisat Fakültesi, Siyasal Bilgiler FakülteSİ mezunu
- B sınıfı ehliyet sahibi
- Aday vakfın bulunduğu ilçe sınırları içinde ikamet ediyor olmalı
- -4(Dört) Yıllık Yükseköğretim Kurumlarının İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, İşletme Fakültesi, İktisat Fakültesi veya Siyasal Bilgiler Fakültelerinden mezun olmak, -ÖSYM tarafından 2016-2017 yılında lisans mezunları için yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavında KPSS P3 puan türünde en az 60 puan almış olmak, -Bilgisayar kullanmak, Windows Ofis programlarını iyi derecede bilmek, (Aldığı sertifika, kurs bitirme belgesi veya transkript üzerinde bilgisayar dersi aldığını gösterir belge) -En az B sınıfı ehliyet sahibi olmak ve aktif araç kullanmak. -Erkek adaylar için askerlik görevini yapmış olmak veya askerlikle ilişiği olmamak. -Başvuru tarihi itibariyle son 1 (bir) yıldır İstanbul İli Sultangazi İlçesinde ikamet ediyor olduğunu belgelendirmek (Adres bilgileri raporu ile belgelendirilecek.) -Sosyal Güvenlik Kurumu sigorta dökümlerini Vakıf Müdürlüğüne sunmak (Emekli Sandığı, Bağkur, SSK dökümleri) -Adli ve İdari soruşturma sonucunda işe alınmasına engel bir durum bulunmamak -Sahada aktif çalışmasına engel olacak herhangi bir sağlık sorunu bulunmamış olmak, -Mülakat listesine kalanlardan, görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı ve fiziksel engeli bulunmadığını gösteren tam teşekküllü devlet hastanesinden alacağı Sağlık Raporu istenecektir. -İnternet üzerinden başvurusunu gerçekleştiren aday, daha sonra ilan için istenen belgeleri başvuru süresi dolmadan Sultangazi SYD Vakfı Müdürlüğü'ne bizzat ulaştırması gerekmektedir. -Vakfımız, mülakat sonucunda personel alıp almamakta serbesttir. ______________________ Adaylardan başvuru esnasında istenen evraklar : 1) K.P.S.S. Sonuç Belgesi, 2) Nüfus Cüzdan Fotokopisi, 3) Üniversite Diploma aslı ile fotokopisi, 4) Nüfus Müdürlüğü'nden Adres Bilgileri Raporu, 5) Bilgisayar Sertifikası veya Transkript, 6) Adli Sicil Kaydı, 7)Askerlik Durum Belgesi, 8) Ehliyet Aslı ile Fotokopisi, 9) SGK dökümleri, 10) Özgeçmiş.(Evrakların Aslı kontrol edilecektir.)

SYDV Başvuru Bağlantısı 

 

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.